ROWENTA Epilátor Rowenta AQUASOFT WET&DRY EP4930F0

Epilátor Rowenta AQUASOFT WET&DRY EP4930F0
Velmi efektivní, neuvěřitelně jemný

Pro jemnou, rychlou a snadnou epilaci bez nežádoucích vedlejších účinků! Dámský epilátor Aquasoft kombinuje vysoce efektivní eepilaci s patentovanou technologií * Anti-Irritation. Výsledkem je dokonale hladká pokožka na pohled i na dotek, a to díky novému patentovanému* materiálu epilátorové hlavy, který zajišťuje perfektní kluznost: záruka menšího podráždění pokožky. Navíc je 100% vodotěsný pro použití ve vaně nebo ve sprše, kde ochranné, uklidňující a relaxační vlastnosti vody zajišťují ještě šetrnější depilaci.

*Patentován ve Francii, Belgii, Španělsku, Itálii, Portugalsku a Turecku

Referenční číslo : EP4930F0

*Patentováno ve Francii, Belgii, Španělsku, Itálii, Portugalsku a Turecku

Výhodyproduktu

epilátorAquasoft: Velmi efektivní, neuvěřitelně jemný

Depilace nemusí být fuška - ani nemusí dráždit vaši pokožku! Patentovaná technologie* Anti-Irritation zajišťuje jemnější a pohodlnější epilaci díky exkluzivnímu materiálu epilátorové hlavy, který omezuje tření na kůži.Kromě toho je tady možnost nastavení Soft, které nabízí nižší rychlost rotace pro velmi jemnou epilaci. Díky ergonomickému designu dámský epilátor Aquasoft odstraňuje dokonce i nejkratší chloupky (0,5 mm) rychle, snadno a přesně - bez poškození - pro optimální účinnost v jednom tahu. Je 100% vodotěsný, a tedy ideální pro použití ve vaně nebo ve sprše, čímž díky uklidňujícím vlastnostem vody zajišťuje neuvěřitelně jemnou pokožku . Jeho Skin Respect design zahrnuje masážní kuličky, které pomáhají snižovat citlivost pokožky a rychlost dermo rotace pro optimalizaci počtu zásahů. Produkt doplňuje holicí hlava a nástavec pro oblast bikin - tři v jednom! Zahrnuje také přesné nástavce a nástavce pro citlivé úartie těla. S Aquasoftem získáte sebedůvěru z dokonalé a krásné pokožky. *Patentován ve Francii, Belgii, Španělsku, Itálii, Portugalsku a Turecku

Technické parametry / porovnání

EFEKTIVITA EPILACE
Vysoce precizní epilace od 0,5 mm    
Počet pinzet 24  
Počet rychlostí 2  
Patentovaná technologie 1  
Velký aktivní povrch    
Systém pro navádění chloupků do pinzet    
Patentovaná technologie Jemná Skin Respect  
POHODLNÉ POUŽÍVÁNÍ
Masážní kuličky / snížení citlivosti pokožky    
Dermatologicky testované pinzety    
Extrémně jemná technologie s respektem k pokožce    
Hygienické pinzety z nerezové oceli    
Hypoalergenní povrch se stříbrnými ionty    
Nastavení pro extra jemnou epilaci    
NÁSTAVCE / PŘÍSLUŠENSTVÍ
Počet nástavců 6  
Holicí hlava    
Nastavitelný hřebenový nástavec k holicí hlavě    
Příslušenství pro přesný výsledek    
Nástavec na epilaci citlivých oblastí    
Čistící kartáček    
Pouzdro    
KOMFORT
Oblast použití Nohy, tělo a obličej   
Wet & Dry vodotěsný    
Odnímatelná hlava    
Omyvatelná hlava    
Bezšňůrové použití    
Doba bezšňůrového provozu (dle modelu) Nahoru  min
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Zdroj napájení Dobíjecí  
Napětí 220-240  V
Příkon 4.5  
Délka přívodního kabelu 1,5  m
Typ baterie Lithium ion  
Barva kašmírová  
Doba dobíjení (dle modelu) 1h  h

Dokumentace

Časté otázky

Podpaží je pro odstraňování chloupků citlivou oblastí, protože kůže je zde jemná a citlivá (často zde lze po odstranění chloupků vidět červené tečky) a protože je podpaží pomocí hlavy epilátoru hůře přístupné. Epilátorem jde celkem snadno pohybovat po nohou, s podpažím je to však mnohem obtížnější, protože se jedná o prohlubeň. Někdy může být nutné na hlavu epilátoru proti pokožce mírně zatlačit, aby byla epilace účinná.

Na níže uvedených obrázcích jsou uvedeny vhodné pohyby k účinnému a bezbolestnému odstranění chloupků v podpaží.

Pro odstraňování chloupků z podpaží by mělo být použito příslušenství pro „citlivé oblasti“, které se připevní na hlavu epilátoru.

Ne. Přístroj nelze používat na obličej.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Bezprostředně po epilaci se raději vyhýbejte opalování a koupání v moři, pokožka je citlivá. Pokud plánujete epilaci, platí stejná doporučení. Před epilací se neopalujte, aby nebyla pokožka příliš citlivá.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.