ROWENTA Čisticí kartáček na obličej Rowenta ANTI-BLEMISH LV4010F0

Čisticí kartáček na obličej Rowenta ANTI-BLEMISH LV4010F0
Jemná denní péče o pleť - jen 1 minuta pro jemnější pleť bez lesku.

Dokonalá a čistá pleť je nyní na dosah díky přístroji ROWENTA Anti-Blemish Face Brush. Tento vysoce výkonný nástroj péče o pleť vyjasní pleť ve 100 % případů* pro hebký obličej bez nedokonalostí, se zmenšenými póry a bez vysoušení. A to vše díky 1minutové péči o pleť pro výjimečnou krásu den za dnem.

Referenční číslo : LV4010F0

* % testujících uživatelů/uživatelek se shodlo - 3měsíční test vnímání přístroje - 30 dobrovolníků/dobrovolnic - % vyjádření – Francie

Anti-Blemish Čisticí kartáček na obličej: Jemnější pleť bez nedokonalostí

ROWENTA Anti-Blemish Face Brush je váš nový nepostradatelný nástroj pro péči o pleť. Jemná a zklidňující 1minutová péče o pleť, která pleť vyjasní a zmenšuje póry. Objevte skvělé výsledky, kterých dosáhnete snadno. 100 % uživatelů/uživatelek* uvedlo jasnější pleť den za dnem. 95 % uživatelů/uživatelek* zaznamenalo zmenšení pórů a nedokonalostí pleti, což dodá sebevědomí a pocit svěžesti. Tento vysoce výkonný čisticí kartáček na obličej vytváří hladší pleť, která je hebká na dotek, a to aniž by odstraňoval přirozenou hydrataci pokožky. Výjimečný výkon v kombinaci se snadným použitím tvoří nástroj, který se snadno zařadí do vaší denní péče o pleť a zajišťuje vysoce účinné odličování. ROWENTA Anti-Blemish Face Brush: Nikdy nebylo tak snadné vypadat skvěle.

Technické parametry / porovnání

Napětí 100-240  V
Oblast použití Face  
Druh pleti All skins  
Exfoliace    
Vibrace    
Zdroj napájení Dobíjecí  
Typ baterie Lithium ion  
Kompaktní    

Dokumentace

Časté otázky

Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.