ROWENTA Čisticí kartáček na obličej Rowenta ANTI-BLEMISH LV4010F0

Čisticí kartáček na obličej Rowenta ANTI-BLEMISH LV4010F0
Jemná denní péče o pleť - jen 1 minuta pro jemnější pleť bez lesku.

Dokonalá a čistá pleť je nyní na dosah díky přístroji ROWENTA Anti-Blemish Face Brush. Tento vysoce výkonný nástroj péče o pleť vyjasní pleť ve 100 % případů* pro hebký obličej bez nedokonalostí, se zmenšenými póry a bez vysoušení. A to vše díky 1minutové péči o pleť pro výjimečnou krásu den za dnem.

Referenční číslo : LV4010F0

* % testujících uživatelů/uživatelek se shodlo - 3měsíční test vnímání přístroje - 30 dobrovolníků/dobrovolnic - % vyjádření – Francie

Anti-Blemish Čisticí kartáček na obličej: Jemnější pleť bez nedokonalostí

ROWENTA Anti-Blemish Face Brush je váš nový nepostradatelný nástroj pro péči o pleť. Jemná a zklidňující 1minutová péče o pleť, která pleť vyjasní a zmenšuje póry. Objevte skvělé výsledky, kterých dosáhnete snadno. 100 % uživatelů/uživatelek* uvedlo jasnější pleť den za dnem. 95 % uživatelů/uživatelek* zaznamenalo zmenšení pórů a nedokonalostí pleti, což dodá sebevědomí a pocit svěžesti. Tento vysoce výkonný čisticí kartáček na obličej vytváří hladší pleť, která je hebká na dotek, a to aniž by odstraňoval přirozenou hydrataci pokožky. Výjimečný výkon v kombinaci se snadným použitím tvoří nástroj, který se snadno zařadí do vaší denní péče o pleť a zajišťuje vysoce účinné odličování. ROWENTA Anti-Blemish Face Brush: Nikdy nebylo tak snadné vypadat skvěle.

Technické parametry / porovnání

Voltage 100-240  V
Oblast použití Face  
Druh pleti All skins  
Exfoliace    
Vibrace    
Zdroj napájení Dobíjecí  
Typ baterie Lithium ion  
Kompaktní    

Dokumentace

Časté otázky

Modrá světla LED jsou známá svými čisticími vlastnostmi. Abyste dosáhli úplného vyčištění, hlavice kartáčku musí zůstat nejméně 3 hodiny v sanitační zóně s modrým světlem LED.

Abyste sanitační zónu mohli aktivovat, musíte zařízení nabít.

Použitá literatura: „The effective treatment of acne vulgaris by a high-intensity, narrow band 405-420nm light source“ (Účinná léčba acne vulgaris pomocí vysoce intenzivního úzkopásmového světelného zdroje 405–420 nm). Monica Elman, Michael Slatkine & Yoram Harth, J Cosmetic & Laser Ther 2003; 5: 111–116
S tímto zařízením jsou kompatibilní čisticí přípravky, jako jsou čisticí pěny, vody, gely nebo mýdla.

Kartáček na obličej pokožku jemně exfoliuje, proto nedoporučujeme, abyste jej používali s exfoliačními a abrazivními výrobky, např. peelingy nebo jíly. Další informace najdete v uživatelské příručce.
Ano, tento kartáček je 100% vodotěsný a můžete jej používat během sprchování. Nabíjecí základna ale musí zůstat na suchém a chladném místě.
Pokud trpíte nějakým kožním onemocněním, doporučujeme, abyste se před použitím tohoto výrobku obrátili na lékaře nebo dermatologa.
Kartáček je třeba po každém použití opláchnut vodou a osušit ručníkem. Lepších výsledků dosáhnete, když budete hlavice kartáčku měnit každé 3 měsíce. Můžete je zakoupit samostatně jako příslušenství.
K nabíjení zařízení používejte pouze nabíjecí základnu dodanou s výrobkem. Nabíjení probíhá indukcí: Stačí zkontrolovat, jestli je nabíjecí základna zapojená a jestli je kartáček na obličej správně vložen do základny. Když se kartáček na obličej nabíjí, svítí modré světlo LED v sanitační zóně.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Všechny 3 hlavice kartáčku (Purifying, Sensitive, Delicate Silicone) jsou vhodné pro každý typ pleti. Vaší pleti ale mohou lépe vyhovovat hlavice kartáčku Sensitive nebo Delicate Silicone, které byly navrženy speciálně pro citlivou a jemnou pleť.

Hlavici kartáčku Sensitive nebo Delicate Silicone můžete zakoupit samostatně jako příslušenství.