ROWENTA Přístroj na masáž pleti Rowenta Youth Facial Massager LV6020F0

Přístroj na masáž pleti Rowenta Youth Facial Massager LV6020F0
2minutový rituál péče pro krásnou a rozjasněnou pleť
Rowenta Youth Facial Massager zmírňuje viditelnost jemných linek a vrásek* a poskytuje kompletní omlazující péči díky jemným vibracím pro dokonalejší pleť, která je po použití svěží a rozzářená. Zařaďte tento jednoduchý dvouminutový krok do vašeho režimu péče o pleť pro svěží, rozzářenou a odpočatou pleť. Přístroj zároveň podporuje účinek a vstřebávání krémových produktů pro dlouhodobé výsledky.

Referenční číslo : LV6020F0

* Test vnímání 1 a 2 měsíce, 30 dobrovolníků/dobrovolnic, Francie 2020

Výhodyproduktu

Rowenta Youth Facial Massager: Nádherná pleť

Svěží a omlazená pleť s dávkou rozzářenosti: Dopřejte své pleti péči, jakou si zaslouží, s Rowenta Youth Facial Massager. Tento jednoduchý dvouminutový krok ve vaší zkrášlující péči zmírňuje viditelnost jemných linek a vrásek* a nabízí omlazující vlastnosti jemných vibrací pro pleť, která vypadá svěží a odpočatá den za dnem. Zažijte pleť, která je viditelně zářivější, vypnutější a září. Tento nový, nepostradatelný krok ve zkrášlující péči poskytuje opravdový wellness zážitek, hýčkání a péče o sebe samu, což vám dodá pocit svěžesti srovnatelný s návštěvou kosmetického salonu. Vyzkoušejte technologii šetrnou vůči pokožce a zároveň zcela bezpečnou a neinvazivní. Vytváří zářivý a jasný tón pleti, která vypadá zdravěji. Tento masážní přístroj na obličej je špičkovou kvalitu a podporuje účinnost a vstřebávání vašich běžných krémů pro dlouhotrvající výsledky. Má také řadu chytrých funkcí pro snadnou zkrášlující péči o pleť.

Technické parametry / porovnání

Napětí 100-240  V
Automatic shut off    
Oblast použití Face  
Druh pleti All skins  
USB nabíječka    
Typ zástrčky EU  
Čas dobíjení 2  h
Zdroj napájení Dobíjecí  
Bezšňůrové použití    
Typ baterie Lithium ion  
Doba bezšňůrového provozu (dle modelu) 90  min
Masážní kuličky / snížení citlivosti pokožky    
Pouzdro    
Nastavení rychlosti 3  
Další přiložené příslušenství Ochranný kryt  
Barva Měděná  

Dokumentace

Časté otázky

Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.