ROWENTA EASYLISS COPPER FOREVER SF1519F0

EASYLISS COPPER FOREVER SF1519F0
SNADNÉ ŽEHLENÍ VLASŮ

SNADNÁ ÚPRAVA ÚČESU

Tato spolehlivá stylingová žehlička na vlasy poskytuje rychlé a dokonalé výsledky, neboť profesionální teplotu provází i vysoká účinnost. Žehlička na vlasy Při teplotě žehlení 200 °C zůstává teplo stabilní a konzistentní v celém upravovaném pramenu vlasů a keramický povrch krásně klouže po vlasech a obohacuje je o zářivý lesk.

Referenční číslo : SF1519F0

ŽEHLIČKA NA VLASY ROWENTA EASYLISS: DOKONALE VYŽEHLENÉ VLASY SE ZÁŘIVÝM LESKEM

Žehlička na vlasy Easyliss přináší rychlé a efektivní výsledky díky vysoké teplotě a je dokonalou stylingovou pomůckou, která vlasy uhladí a zajistí jim zářivý lesk. Tato spolehlivá žehlička na vlasy je vybavena možností nastavení teploty až do 200 °C pro rychlejší a efektivnější úpravu účesu. Keramický povrch zajišťuje perfektní kluznost při žehlení a finální zářivý lesk. Systém plovoucích žehlicích desek vyvíjí optimální tlak pro maximální účinnost bez poškození a polámání vlasů a dlouhé žehlicí desky umožňují snadné tvarování vlasů od kořínků až ke konečkům. Díky vlastnostem, jako je systém zamykání desek pro bezpečné a snadné skladování, šňůře otočné o 360° pro lepší manipulaci nebo rychlému nahřátí na ni nedáte dopustit. Žehlička na vlasy Easyliss pro perfektní výsledky a úžasný hladký vzhled vlasů se zářivým leskem.

Technické parametry / porovnání

VÝSLEDEK / POUŽITÍ
Povrch žehlicích desek Keramika  
Výsledek použití Zcela rovné a kadeře  
Plovoucí žehlicí desky    
Komfortní užívání
Ukazatel připravenosti k použití    
Uzamykatelné žehlící plochy Systém zámku  
Technické specifikace
Voltage 110-240  V
360° otočná šňůra    
Typ topného prvku Hliník  
Délka přívodního kabelu 1.8  m
Barva Černá a měděná  

Dokumentace

Časté otázky

Běžné přípravky můžete nadále používat, jako například stylingové gely, kondicionéry, pěny atd. Nebo, ještě lépe, přípravky na ochranu proti vlivu tepla, které jsou speciálně uzpůsobeny pro foukání fénem a rovnání žehličkou. Nicméně, nikdy používejte žehličku na vlasy, pokud jste použili vlasový relaxér, jelikož by mohla vážně poškodit Vaše vlasy.
S klasickou žehličkou na vlasy ne. Po umytí šamponem, aplikujte kondicionér dle potřeby. Použijte vysoušeč vlasů, dokud nejsou téměř zcela suché.
S žehličkou na vlasy typu „Wet & Dry“, můžete upravovat jak suché, tak vlhké vlasy.
Vždy začněte spodními vlasy: nejprve pracujte odzadu, přesuňte se na strany a končete na přední straně.
Při úpravě se vyvarujte trhaných pohybů; každou část vlasů rovnejte jednou, jedním plynulým, nepřetržitým pohybem. Opakujte, pokud je to nezbytné.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
• Krátké nebo vrstvené vlasy, nebo tenké a křehké vlasy: žehlička na vlasy s úzkými nebo běžnými žehlícími plochami.
• Dlouhé vlasy (přes ramena): široké žehlící plochy usnadňují a urychlují proces rovnání.
• Silné, nepoddajné, těžko narovnatelné nebo kadeřavé vlasy: profesionální žehličky na vlasy s černými plochami.
Jsou určeny zejména ženám s vlasy, které není snadné narovnat, které jsou kudrnaté, kadeřavé nebo velmi dlouhé. Šetří čas a mají výborné výsledky.
• Jemné, křehké nebo poškozené vlasy: 80 až 150 °C.
• Běžné, jemné nebo měkké vlasy: 150 až 170 °C.
• Kadeřavé, vlnité nebo velmi kadeřavé vlasy: 170 až 190 °C.
• Vlasy afrického typu neb velmi kudrnaté vlasy: 190 až 230 °C.
Některé modely disponují systémem automatického nastavení teploty podle typu a zdravosti vlasů.
Lissima Vám umožňuje rovnat dlouhé, středně dlouhé a vrstvené vlasy, jakož i krátké střihy.
Tento systém umožňuje přizpůsobení ploch tloušťce vlasů, aby byly v neustálém kontaktu za účelem účinnějšího rovnání vlasů.
Umožňuje automatické nastavení optimální teploty podle typu vlasů (vlnité, kučeravé atd.) a zdraví vlasů (zdravé, slabé atd.) za účelem jejich ochrany.
Tento druh povrchové úpravy chrání vlasy před účinky tepla, což zvyšuje jejich lesk.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.