ROWENTA POWER STRAIGHT CF5820F0

POWER STRAIGHT CF5820F0
RYCHLEJŠÍ NEŽ ŽEHLIČKA NA VLASY, ÚSPORA ČASU AŽ 33 %!

Dopřejte si krásné vlasy každý den i v ranním shonu! Rowenta Power Straight je první žehlící kartáč určený i pro vlnité a kudrnaté vlasy. Díky speciálním štětinám s trojím účinkem snadno vyžehlí i ty nejkudrnatější vlasy. Zachytit, napnout a vyžehlit – krásně rovné vlasy od kořínků až ke konečkům za pár minut!

Reference : CF5820F0

* Ve srovnání s žehličkou na vlasy Rowenta SF4210. Při testu provedeném externí laboratoří v roce 2017 na 24 ženách bylo zaznamenáno rychlejší narovnání vlasů. Celkový vzorek: 27 žen, průměrná úspora času: 28 %.

ŽEHLICÍ KARTÁČ ROWENTA POWER STRAIGHT: RYCHLÉ ŽEHLENÍ KONEČNĚ I PRO KUDRNATÉ A KREPATÉ VLASY

Kudrnaté a krepaté vlasy už nemají šanci. Žehlící kartáč Rowenta Power Straight byl speciálně navržen, aby snadno a během pár minut vyžehlil i ty nejkudrnatější vlasy! Jeho štětiny s trojím účinkem zachycují, napínají a žehlí vlasy rychle a efektivně. Žehlení začíná 40 štětinami, které vlasy uchopí u kořínků a přidrží je. Následuje síť 100 štětin s keramickým povrchem dvou typů, která pak vlnité vlasy natáhne. Následně se do vlasů uvolňuje teplo o bezpečné stálé teplotě díky technologii tepelné regulace, která narovnává vlasy od kořínků ke konečkům, zatímco generátoru iontů zajišťuje hladký vzhled a lesk bez statické elektřiny. Objevte nový způsob žehlení vlasů, který přináší krásně rovné vlasy během pár chvil!

Technické parametry / porovnání

VÝSLEDEK / POUŽITÍ
Nastavení teploty 160° - 180° - 200°  
Nastavení rychlosti / teploty 3  
Soft air Není relevantní  
Nastavení rychlosti 3  
Proud studeného vzduchu Není relevantní  
Zdokonalený povrch Keramika  
Funkce Ohřívání a narovnávání  
Typ štětin Vyhřívací štětiny  
Automatické uvolnění kadeře Není relevantní  
Více průměrů Není relevantní  
Automatické otáčení Není relevantní  
Nastavitelná teplota 160-180-200  °C
Ochrana vlasů a ergonomie
Účinný při nízké teplotě    
Nastavení teploty podle typu vlasů    
Chladná špička Není relevantní  
Pečující nastavení "Respekt" Není relevantní  
Ionizátor    
Komfortní používání
Tichý Není relevantní  
Automatické vypnutí 1h  
Displej LED  
Ukazatel připravenosti k použití    
Čas nahřívání 45  s
Odnímatelná zadní mřížka Není relevantní  
Kryt kartáče Není relevantní  
Zvukový signál "konec natáčení" Není relevantní  
Technické specifikace
Napětí 220-240  V
Délka přívodního kabelu 1,8  m
360° otočná šňůra    

Dokumentace

Časté otázky

Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Výměnu provádějte, když je zařízení vychladlé. Zabráníte tak vzniku popálenin. Stlačte ‚kleště‘ na straně destiček s vysuňte je. Při nasazování destiček je nasuňte do nejdále, zkontrolujte, že jsou správně nasazené, aby se nehýbaly.
Při natáčení kadeří používejte vždy stejnou část přístroje, nepokoušejte se využít celou jeho délku. Volnou rukou držte chladnou špičku.
Výhřevný prvek kulmy se při použití silně zahřívá, proto buďte opatrní a vyhýbejte se styku s pokožkou. Pozor, aby se šňůra nedostala do kontaktu s horkými částmi přístroje.
Jakmile zvolíte požadované nastavení, musíte počkat 1 až 2 minuty, aby spotřebič dosáhl správné teploty.
Použijte hřeben s velkým průměrem pro všeobecnou úpravu vlasů a hřeben s malým průměrem pro konečnou úpravu vlasů(vytváří více zdůrazněná natočení loken směrem dovnitř nebo ven).
Vlasy musí být čisté, rozčesané a suché, aby bylo zabráněno poškození.
Spotřebič nechte pokaždé vychladnout v bezpečnostním stojánku. Po úplném vychladnutí setřete pracovní plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor aby voda nebo jiná kapalina nepronikla do rukojeti.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Ne. Společně s přístrojem nepoužívejte chemické přípravky na vlasy, aplikujte je, až vlasy vychladnou a žehličku na vlasy už nebude používat. Přístroj nepoužívejte ani na syntetické vlasy jako např. prodloužení nebo paruky.
Ano. Vlasy uchopte pevně u kořínků do kleští. Jemným pohybem přejeďte kulmou až ke konečkům vlasů. Výsledkem budou hladké a rovné vlasy.
Ano. Musíte vlasy omotat okolo kulmy a počkat asi 20 sekund, než kleště povolíte. Tento postup několikrát opakujte po celé délce vlasů. Po vychladnutí nepoužívejte kartáč. Docílíte tím přirozenějšího vlnitého vzhledu.
Doporučujeme, aby šířka kadeří nepřesahovala 2–3 cm.