ROWENTA PREMIUM CARE 7/7 SF7460F0

PREMIUM CARE 7/7 SF7460F0
Každodenní žehlení bez poškození vlasů*

Premium Care 7/7 představuje dokonalou stylingovou pomůcku pro každodenní použití, jejíž nastavení 7/7 zachovává 100% odolnost vlasů* díky optimální teplotě 170 °C. Unikátní patentovaný povrch Cashmere Keratin s arganovým olejem v kombinaci s generátorem iontů přináší úžasný lesk a LED displej umožňuje vysoce přesnou kontrolu teploty.

Referenční číslo : SF7460F0

*Při nastavení 7/7. *Test lámavosti provedený na necitlivých vlasech evropského typu – Nezávislá laboratoř – Francie/červenec 2014

*Při nastavení 7/7. *Test lámavosti provedený na vlasech evropského typu s nezvýšenou citlivostí – Nezávislá laboratoř – Francie/červenec 2013

Každodenní dokonalé narovnání vlasů

Díky svým bezchybným výsledkům a maximální ochraně* je Premium Care 7/7 ideální pomůckou pro každodenní styling, která zajistí elegantně rovné vlasy se zářivým leskem. Nastavení 7/7 (teplota 170 °C) zachová 100% odolnost vlasů* a umožní postup úpravy účesu dokonale vyhovující každodennímu použití bez rizika poškození. Kombinace generátoru iontů a unikátního patentovaného povrchu Cashmere Keratin s arganovým olejem přináší hladké a snadno upravitelné vlasy, které zdobí zářivý lesk. LED displej umožňuje vysoce přesnou kontrolu teploty od 130 do 200 °C a systém plovoucích žehlicích desek dosahuje optimálního tlaku a vysoce účinné úpravy účesu. Dokonalý pomocník pro každodenní žehlení má navíc další funkce: šňůra otočná o 360° pro praktické a komfortní použití a bezpečné ukládání díky systému zamykání desek.

Technické parametry / porovnání

VÝSLEDEK / POUŽITÍ
Povrch žehlicích desek Kašmírový keratin & arganový olej  
Výsledek použití Zcela rovné  
Plovoucí žehlicí desky    
Ochrana vlasů a ergonomie
Nastavení teploty podle typu vlasů    
Ionizátor    
“Respekt funkce”: zdravé žehlení při 170°C    
Komfortní užívání
Závěsné poutko    
Displej LED  
Uzamykatelné žehlící plochy Systém zámku  
Technické specifikace
Voltage 110-240  V
360° otočná šňůra    
Typ topného prvku Hliník  
Barva metal cinnamon pink & snow white  

Dokumentace

Časté otázky

Běžné přípravky můžete nadále používat, jako například stylingové gely, kondicionéry, pěny atd. Nebo, ještě lépe, přípravky na ochranu proti vlivu tepla, které jsou speciálně uzpůsobeny pro foukání fénem a rovnání žehličkou. Nicméně, nikdy používejte žehličku na vlasy, pokud jste použili vlasový relaxér, jelikož by mohla vážně poškodit Vaše vlasy.
S klasickou žehličkou na vlasy ne. Po umytí šamponem, aplikujte kondicionér dle potřeby. Použijte vysoušeč vlasů, dokud nejsou téměř zcela suché.
S žehličkou na vlasy typu „Wet & Dry“, můžete upravovat jak suché, tak vlhké vlasy.
Vždy začněte spodními vlasy: nejprve pracujte odzadu, přesuňte se na strany a končete na přední straně.
Při úpravě se vyvarujte trhaných pohybů; každou část vlasů rovnejte jednou, jedním plynulým, nepřetržitým pohybem. Opakujte, pokud je to nezbytné.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
• Krátké nebo vrstvené vlasy, nebo tenké a křehké vlasy: žehlička na vlasy s úzkými nebo běžnými žehlícími plochami.
• Dlouhé vlasy (přes ramena): široké žehlící plochy usnadňují a urychlují proces rovnání.
• Silné, nepoddajné, těžko narovnatelné nebo kadeřavé vlasy: profesionální žehličky na vlasy s černými plochami.
Jsou určeny zejména ženám s vlasy, které není snadné narovnat, které jsou kudrnaté, kadeřavé nebo velmi dlouhé. Šetří čas a mají výborné výsledky.
• Jemné, křehké nebo poškozené vlasy: 80 až 150 °C.
• Běžné, jemné nebo měkké vlasy: 150 až 170 °C.
• Kadeřavé, vlnité nebo velmi kadeřavé vlasy: 170 až 190 °C.
• Vlasy afrického typu neb velmi kudrnaté vlasy: 190 až 230 °C.
Některé modely disponují systémem automatického nastavení teploty podle typu a zdravosti vlasů.
Lissima Vám umožňuje rovnat dlouhé, středně dlouhé a vrstvené vlasy, jakož i krátké střihy.
Tento systém umožňuje přizpůsobení ploch tloušťce vlasů, aby byly v neustálém kontaktu za účelem účinnějšího rovnání vlasů.
Umožňuje automatické nastavení optimální teploty podle typu vlasů (vlnité, kučeravé atd.) a zdraví vlasů (zdravé, slabé atd.) za účelem jejich ochrany.
Tento druh povrchové úpravy chrání vlasy před účinky tepla, což zvyšuje jejich lesk.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.