ROWENTA EXPRESS AIR BRUSH CF6220F0 bílo-růžová

EXPRESS AIR BRUSH CF6220F0 bílo-růžová
EXTRÉMNĚ RYCHLÉ VYSOUŠENÍ SE SOUČASNÝM ŽEHLENÍM VLASŮ

S vysoušecím kartáčem na vlasy Rowenta Express Air Brush znamená rychlé vysoušení s úžasným narovnávacím efektem snazší než kdy dříve. Tento nový horkovzdušný kartáč 2 v 1 vysouší a současně žehlí mokré vlasy a dodává jim dokonale hladký a lesklý vzhled, takže za okamžik dosáhnete úchvatného vzhledu jen prostým učesáním. Objevte revoluci ve fénování, která přináší šetrnou úpravu a narovnání vlasů – dokonalé řešení pro krásný vzhled bez námahy.

Reference : CF6220F0

Kulmofén Rowenta: revolučně rychlá úprava účesu

Kartáč na vlasy Rowenta Express Air Brush, vaše nová tajná zbraň pro vytvoření úchvatného účesu během okamžiku, je vysoušecí kartáč 2 v 1, který nabízí jak rychlé vysoušení, tak i snadné, přirozené žehlení vlasů. Ušetřete při ranním krášlení čas díky revoluci ve fénování vlasů – mokré vlasy můžete nyní v jednom kroku vysušit a zároveň narovnat a snadno si tak vytvořit skvělý účes. Vyhřívané štětiny jemně a šetrně uhlazují vlasy bez ztráty objemu a během česání jim dodávají lesk. Technologie Thermo Control je k vlasům ohleduplná a stálá teplota zaručuje účinné narovnání. Kompaktní ergonomický design se šňůrou otočnou o 360° umožňuje větší svobodu pohybu a generátor iontů dodá konečnému účesu zářivý lesk a hebkost na dotek. Objevte revoluci ve fénování v podobě elektrického vysoušecího kartáče, který vám zajistí dokonalé vysoušení a přirozené vyžehlení vlasů bez ztráty objemu během okamžiku. Navíc je vybaven praktickým cestovním pouzdrem pro snadné uložení a převážení.

Technické parametry / porovnání

Nastavení teploty 3  
Zdokonalený povrch Keramika  
Funkce Ohřívání a foukání  
Účinný při nízké teplotě Není relevantní  
Nastavení teploty podle typu vlasů    
Chladná špička Není relevantní  
Ionizátor    
Odnímatelná zadní mřížka    
Napětí 220-240  V
360° otočná šňůra    

Dokumentace

Časté otázky

Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Výměnu provádějte, když je zařízení vychladlé. Zabráníte tak vzniku popálenin. Stlačte ‚kleště‘ na straně destiček s vysuňte je. Při nasazování destiček je nasuňte do nejdále, zkontrolujte, že jsou správně nasazené, aby se nehýbaly.
Při natáčení kadeří používejte vždy stejnou část přístroje, nepokoušejte se využít celou jeho délku. Volnou rukou držte chladnou špičku.
Výhřevný prvek kulmy se při použití silně zahřívá, proto buďte opatrní a vyhýbejte se styku s pokožkou. Pozor, aby se šňůra nedostala do kontaktu s horkými částmi přístroje.
Jakmile zvolíte požadované nastavení, musíte počkat 1 až 2 minuty, aby spotřebič dosáhl správné teploty.
Použijte hřeben s velkým průměrem pro všeobecnou úpravu vlasů a hřeben s malým průměrem pro konečnou úpravu vlasů(vytváří více zdůrazněná natočení loken směrem dovnitř nebo ven).
Vlasy musí být čisté, rozčesané a suché, aby bylo zabráněno poškození.
Spotřebič nechte pokaždé vychladnout v bezpečnostním stojánku. Po úplném vychladnutí setřete pracovní plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor aby voda nebo jiná kapalina nepronikla do rukojeti.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Ne. Společně s přístrojem nepoužívejte chemické přípravky na vlasy, aplikujte je, až vlasy vychladnou a žehličku na vlasy už nebude používat. Přístroj nepoužívejte ani na syntetické vlasy jako např. prodloužení nebo paruky.
Ano. Vlasy uchopte pevně u kořínků do kleští. Jemným pohybem přejeďte kulmou až ke konečkům vlasů. Výsledkem budou hladké a rovné vlasy.
Ano. Musíte vlasy omotat okolo kulmy a počkat asi 20 sekund, než kleště povolíte. Tento postup několikrát opakujte po celé délce vlasů. Po vychladnutí nepoužívejte kartáč. Docílíte tím přirozenějšího vlnitého vzhledu.
Doporučujeme, aby šířka kadeří nepřesahovala 2–3 cm.