ROWENTA EXPRESS AIR BRUSH CF6220F0 bílo-růžová

EXPRESS AIR BRUSH CF6220F0 bílo-růžová
EXTRÉMNĚ RYCHLÉ VYSOUŠENÍ SE SOUČASNÝM ŽEHLENÍM VLASŮ

S vysoušecím kartáčem na vlasy Rowenta Express Air Brush znamená rychlé vysoušení s úžasným narovnávacím efektem snazší než kdy dříve. Tento nový horkovzdušný kartáč 2 v 1 vysouší a současně žehlí mokré vlasy a dodává jim dokonale hladký a lesklý vzhled, takže za okamžik dosáhnete úchvatného vzhledu jen prostým učesáním. Objevte revoluci ve fénování, která přináší šetrnou úpravu a narovnání vlasů – dokonalé řešení pro krásný vzhled bez námahy.

Referenční číslo : CF6220F0

Kulmofén Rowenta: revolučně rychlá úprava účesu

Kartáč na vlasy Rowenta Express Air Brush, vaše nová tajná zbraň pro vytvoření úchvatného účesu během okamžiku, je vysoušecí kartáč 2 v 1, který nabízí jak rychlé vysoušení, tak i snadné, přirozené žehlení vlasů. Ušetřete při ranním krášlení čas díky revoluci ve fénování vlasů – mokré vlasy můžete nyní v jednom kroku vysušit a zároveň narovnat a snadno si tak vytvořit skvělý účes. Vyhřívané štětiny jemně a šetrně uhlazují vlasy bez ztráty objemu a během česání jim dodávají lesk. Technologie Thermo Control je k vlasům ohleduplná a stálá teplota zaručuje účinné narovnání. Kompaktní ergonomický design se šňůrou otočnou o 360° umožňuje větší svobodu pohybu a generátor iontů dodá konečnému účesu zářivý lesk a hebkost na dotek. Objevte revoluci ve fénování v podobě elektrického vysoušecího kartáče, který vám zajistí dokonalé vysoušení a přirozené vyžehlení vlasů bez ztráty objemu během okamžiku. Navíc je vybaven praktickým cestovním pouzdrem pro snadné uložení a převážení.

Technické parametry / porovnání

360° otočná šňůra    
Voltage 220-240  V
Nastavení teploty 3  
Zdokonalený povrch Keramika  
Funkce Ohřívání a foukání  
Účinný při nízké teplotě Není relevantní  
Nastavení teploty podle typu vlasů    
Ionizátor    
Chladná špička Není relevantní  
Odnímatelná zadní mřížka    

Dokumentace

Časté otázky

Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Zde je základní postup pro úspěšné kartáčování:
• Po umytí pomocí šamponu vlasy dobře osušte ručníkem a opatrně je rozpleťte. Nepoužívejte zařízení na zapletené nebo natupírované vlasy nebo na prodloužené vlasy.
• Rozdělte vlasy na jednotlivé prameny o tloušťce několika centimetrů a jednotlivé prameny upravujte jeden po druhém. Ostatní prameny vlasů můžete sepnout pomocí klipů.
• Nasaďte kartáč (velký nebo malý průměr v závislosti na délce vašich vlasů a požadovaném účinku) na tělo přístroje a upevněte jej tak, aby došlo k jeho zajištění.
• Poté přiveďte kartáč do kontaktu s pramenem vlasů: pramen se automaticky navine hladkým a plynulým pohybem.
UPOZORNĚNÍ: Před čištěním zařízení vždy odpojte ze sítě.

Čištění zařízení a kartáčů:
• Zařízení vyžaduje pouze velmi malou údržbu. Můžete jej čistit suchým nebo mírně navlhčeným hadříkem.
• K čištění zařízení nikdy nepoužívejte alkohol.
• Nikdy neponořujte zařízení ani kartáče do vody.
• Díly, které jste právě vyčistili, osušte.
• Pravidelně odstraňujte všechny zbytky vlasů z kartáčů.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení je nutné používat na nezamotané vlasy a je nutné vlasy rozdělit na jednotlivé prameny o tloušťce několika centimetrů.
• Nezapomeňte si vlasy předem osušit a rozmotat.
• Pramen může být příliš silný, zkuste jej zmenšit.
Je důležité uchovávat kartáče po každém použití v ochranných krytech určených k tomuto účelu.
Pokud byly štětiny kartáče před použitím rovné, přirozeně se během kartáčování narovnají díky kombinaci horkého vzduchu a automatické rotace.
Byla aktivována tepelná pojistka.
• Odpojte zařízení ze sítě.
• Před dalším použitím nechte zařízení vychladnout po dobu přibližně 30 minut.
• Pokud problém přetrvává, obraťte se na zákaznický servis.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.