ROWENTA COPPER FOREVER CF7819F0

COPPER FOREVER CF7819F0
DOKONALÉ VYFOUKÁNÍ, OBJEM, PODTOČENÍ A NEBO VYROVNÁNÍ VLASŮ

SNADNÉ VYFOUKÁNÍ, ÚČES PODLE PŘÁNÍ

Kulmofén Rowenta je snadno použitelný stylingový nástroj, se kterým lze díky třem nástavcům vytvořit pestrou paletu účesů a jehož keramický povrch chrání vlasy před poškozením. Příkon 1 200 W umožňuje rychlé výsledky vysoušení s možností nastavení 2 stupňů teploty a navíc s funkcí chladného vzduchu.

Reference : CF7819F0

KULMOFÉN ROWENTA COPPER FOREVER: SE 3 NÁSTAVCI PRO ÚČES PODLE PŘÁNÍ S BOHATÝM LESKEM

Přináší širokou škálu stylových účesů dle vašich potřeb a rychlé výsledky. Kulmofén Rowenta představuje plnohodnotný kadeřnický balíček v jednom snadno použitelném nástroji. Keramický povrch poskytuje vlasům ochranu před přílušným působením tepla. Originální žehlící nástavec vlasy uhladí bez ztráty objemu, kulatý kartáč podtočí a dodá objem a koncentrátor vysouší a tvaruje. 3 možnosti nastavení vám umožní přizpůsobit postup úpravy účesu dle vašich představ a dosáhnout tak dokonalého vzhledu u všech typů vlasů. Příkon 1 200 W poskytuje rychlé a účinné vysoušení a tvarování vlasů. Kulmofén Rowenta s pestrými možnostmi nastavení pro úpravu vlasů podle vašeho přání a závěrečným rázem chladného vzduchu k dlouhodobému zafixování účesu vám zajistí krásný vzhled a ochrání vaše vlasy.

Technické parametry / porovnání

VÝSLEDEK / POUŽITÍ
Nastavení rychlosti / teploty 2  
Proud studeného vzduchu    
Zdokonalený povrch Keramika  
Funkce Ohřívání a foukání  
Typ štětin Syntetika  
Automatické uvolnění kadeře Není relevantní  
Průměr 38  mm
Více průměrů Není relevantní  
Nastavitelný čas natáčení NO  
Příslušenství 1: 38 kefa  mm
Příslušenství 2: žehlící nadstavec  
Příslušenství 3: koncentrátor  
Komfortní používání
Závěsné poutko    
Technické specifikace
Napětí 220-240  V
360° otočná šňůra    
Barva Černá a měděná  

Dokumentace

Časté otázky

Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.