ROWENTA COPPER FOREVER CF7819F0

COPPER FOREVER CF7819F0
DOKONALÉ VYFOUKÁNÍ, OBJEM, PODTOČENÍ A NEBO VYROVNÁNÍ VLASŮ

SNADNÉ VYFOUKÁNÍ, ÚČES PODLE PŘÁNÍ

Kulmofén Rowenta je snadno použitelný stylingový nástroj, se kterým lze díky třem nástavcům vytvořit pestrou paletu účesů a jehož keramický povrch chrání vlasy před poškozením. Příkon 1 200 W umožňuje rychlé výsledky vysoušení s možností nastavení 2 stupňů teploty a navíc s funkcí chladného vzduchu.

Reference : CF7819F0

KULMOFÉN ROWENTA COPPER FOREVER: SE 3 NÁSTAVCI PRO ÚČES PODLE PŘÁNÍ S BOHATÝM LESKEM

Přináší širokou škálu stylových účesů dle vašich potřeb a rychlé výsledky. Kulmofén Rowenta představuje plnohodnotný kadeřnický balíček v jednom snadno použitelném nástroji. Keramický povrch poskytuje vlasům ochranu před přílušným působením tepla. Originální žehlící nástavec vlasy uhladí bez ztráty objemu, kulatý kartáč podtočí a dodá objem a koncentrátor vysouší a tvaruje. 3 možnosti nastavení vám umožní přizpůsobit postup úpravy účesu dle vašich představ a dosáhnout tak dokonalého vzhledu u všech typů vlasů. Příkon 1 200 W poskytuje rychlé a účinné vysoušení a tvarování vlasů. Kulmofén Rowenta s pestrými možnostmi nastavení pro úpravu vlasů podle vašeho přání a závěrečným rázem chladného vzduchu k dlouhodobému zafixování účesu vám zajistí krásný vzhled a ochrání vaše vlasy.

Technické parametry / porovnání

Nastavení rychlosti / teploty 2  
Proud studeného vzduchu    
Zdokonalený povrch Keramika  
Funkce Ohřívání a foukání  
Typ štětin Syntetika  
Automatické uvolnění kadeře Není relevantní  
Průměr 38  mm
Více průměrů Není relevantní  
Nastavitelný čas natáčení NO  
Příslušenství 1: 38 kefa  mm
Příslušenství 2: žehlící nadstavec  
Příslušenství 3: koncentrátor  
Závěsné poutko    
Napětí 220-240  V
360° otočná šňůra    
Barva Černá a měděná  

Dokumentace

Časté otázky

Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Výměnu provádějte, když je zařízení vychladlé. Zabráníte tak vzniku popálenin. Stlačte ‚kleště‘ na straně destiček s vysuňte je. Při nasazování destiček je nasuňte do nejdále, zkontrolujte, že jsou správně nasazené, aby se nehýbaly.
Při natáčení kadeří používejte vždy stejnou část přístroje, nepokoušejte se využít celou jeho délku. Volnou rukou držte chladnou špičku.
Výhřevný prvek kulmy se při použití silně zahřívá, proto buďte opatrní a vyhýbejte se styku s pokožkou. Pozor, aby se šňůra nedostala do kontaktu s horkými částmi přístroje.
Jakmile zvolíte požadované nastavení, musíte počkat 1 až 2 minuty, aby spotřebič dosáhl správné teploty.
Použijte hřeben s velkým průměrem pro všeobecnou úpravu vlasů a hřeben s malým průměrem pro konečnou úpravu vlasů(vytváří více zdůrazněná natočení loken směrem dovnitř nebo ven).
Vlasy musí být čisté, rozčesané a suché, aby bylo zabráněno poškození.
Spotřebič nechte pokaždé vychladnout v bezpečnostním stojánku. Po úplném vychladnutí setřete pracovní plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor aby voda nebo jiná kapalina nepronikla do rukojeti.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Ne. Společně s přístrojem nepoužívejte chemické přípravky na vlasy, aplikujte je, až vlasy vychladnou a žehličku na vlasy už nebude používat. Přístroj nepoužívejte ani na syntetické vlasy jako např. prodloužení nebo paruky.
Ano. Vlasy uchopte pevně u kořínků do kleští. Jemným pohybem přejeďte kulmou až ke konečkům vlasů. Výsledkem budou hladké a rovné vlasy.
Ano. Musíte vlasy omotat okolo kulmy a počkat asi 20 sekund, než kleště povolíte. Tento postup několikrát opakujte po celé délce vlasů. Po vychladnutí nepoužívejte kartáč. Docílíte tím přirozenějšího vlnitého vzhledu.
Doporučujeme, aby šířka kadeří nepřesahovala 2–3 cm.