ROWENTA FOR ELITE FASHION STYLIST CF4512F0 3v1

FASHION STYLIST CF4512F0 3v1
Nedostižná rozmanitost účesů s jediným nástrojem

Fashion Stylist představuje unikátní inovaci v oblasti stylingu vlasů! Přístroj na rovnání, natáčení a vlnkování vlasů v jednom, který se okamžitě přizpůsobí každé vaší náladě, aby vám vytvořil dokonalý a módní vzhled. Snadno se používá, je vybavený generátorem iontů pro hladký a lesklý výsledný efekt. Jeho keramický povrch chrání vlasy, umožňuje snadnou a rychlou úpravu a vlasům dodá hedvábný vzhled.

Referenční číslo : CF4512F0

Fashion Stylist - kulma - žehlička - vlnkovačka na vlny jako z rozpletených copánků: nekonečné možnosti účesů s jediným nástrojem!

Vyjádřete svoji náladu a individuální styl pomocí přístroje Fashion Stylist! Přístroj na rovnání, natáčení vlasů a vlnkovačka na vlny jako z rozpletených copánků v jediném nástroji, který pro vás vykouzlí různé módní účesy. Se 2 integrovanými hřebeny pro efektivní rovnání vlasů jedním tahem, kulmou o průměru 35 mm pro volné vlny a 3D vlnkovacími deskami pro nádherné vlny jako z rozpletených copánků se přizpůsobí každé vaší náladě. Generátor iontů snižuje úroveň statické elektřiny a krepatění, abyste dosáhli hladkého a lesklého vzhledu, zatímco keramický potah zajišťuje snadné klouzání po vlasech a zdravý, hedvábný vzhled. Dvě nastavení teploty se navíc přizpůsobí každému typu vlasů. Všechny skvělé funkce navíc doplňuje napájecí kabel otočný v úhlu 360°, který umožňuje pohodlné a praktické používání, bezpečnou manipulaci a snadné ukládání.

Technické parametry / porovnání

VÝSLEDEK / POUŽITÍ
Příkon 66  
Nastavení teploty 2  
Nastavení rychlosti / teploty 2  
Zdokonalený povrch Keramika  
Funkce Multistyling  
Automatické uvolnění kadeře Není relevantní  
Průměr 35  mm
Tvar Oblý  
Automatické otáčení Není relevantní  
Nastavitelná teplota 170/200  °C
Příslušenství 1: speciálně vyvinutá vnitřní deska pro krásné vlny  
Příslušenství 2: 2 integrované kartáče pro efektivní žehlení  
Příslušenství 3: nástavec má 35 mm v průměru pro nádherné lokny  
Ochrana vlasů a ergonomie
Účinný při nízké teplotě Není relevantní  
Chladná špička    
Pečující nastavení "Respekt" Není relevantní  
Ionizátor    
Komfortní používání
Stylingový průvodce Není relevantní  
Tichý Není relevantní  
Čas nahřívání 45  s
Odnímatelná zadní mřížka Není relevantní  
Kryt kartáče Není relevantní  
Zámek teplotního nastavení Není relevantní  
Zvukový signál "konec natáčení" Není relevantní  
Technické specifikace
Voltage 110-240  V
Délka přívodního kabelu 1.80  m
360° otočná šňůra    
Typ topného prvku Hliník  
Barva Černá a růžová  

Dokumentace

Časté otázky

Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Výměnu provádějte, když je zařízení vychladlé. Zabráníte tak vzniku popálenin. Stlačte ‚kleště‘ na straně destiček s vysuňte je. Při nasazování destiček je nasuňte do nejdále, zkontrolujte, že jsou správně nasazené, aby se nehýbaly.
Při natáčení kadeří používejte vždy stejnou část přístroje, nepokoušejte se využít celou jeho délku. Volnou rukou držte chladnou špičku.
Výhřevný prvek kulmy se při použití silně zahřívá, proto buďte opatrní a vyhýbejte se styku s pokožkou. Pozor, aby se šňůra nedostala do kontaktu s horkými částmi přístroje.
Jakmile zvolíte požadované nastavení, musíte počkat 1 až 2 minuty, aby spotřebič dosáhl správné teploty.
Použijte hřeben s velkým průměrem pro všeobecnou úpravu vlasů a hřeben s malým průměrem pro konečnou úpravu vlasů(vytváří více zdůrazněná natočení loken směrem dovnitř nebo ven).
Vlasy musí být čisté, rozčesané a suché, aby bylo zabráněno poškození.
Spotřebič nechte pokaždé vychladnout v bezpečnostním stojánku. Po úplném vychladnutí setřete pracovní plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor aby voda nebo jiná kapalina nepronikla do rukojeti.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Ne. Společně s přístrojem nepoužívejte chemické přípravky na vlasy, aplikujte je, až vlasy vychladnou a žehličku na vlasy už nebude používat. Přístroj nepoužívejte ani na syntetické vlasy jako např. prodloužení nebo paruky.
Ano. Vlasy uchopte pevně u kořínků do kleští. Jemným pohybem přejeďte kulmou až ke konečkům vlasů. Výsledkem budou hladké a rovné vlasy.
Ano. Musíte vlasy omotat okolo kulmy a počkat asi 20 sekund, než kleště povolíte. Tento postup několikrát opakujte po celé délce vlasů. Po vychladnutí nepoužívejte kartáč. Docílíte tím přirozenějšího vlnitého vzhledu.
Doporučujeme, aby šířka kadeří nepřesahovala 2–3 cm.