ROWENTA FOR ELITE FOR ELITE CF3242F0 konická

FOR ELITE CF3242F0 konická
ŽHAVÝ TREND: PRO PŘIROZENÉ, ZÁŘIVĚ LESKLÉ LOKNY

Kónická kulma na vlasy Rowenta For Elite KERATIN & SHINE dokáže jediným snadným a rychlým pohybem vytvořit nepravidelné lokny a vlny s přirozeným vzhledem. Povrch Keratin & Shine dodá vlasům hedvábný vzhled. Přirozené působení turmalínu, který snižuje statický náboj, přispívá k úžasnému lesku. Výsledkem jsou nádherné lokny, které dlouho vydrží.

Reference : CF3242F0

Kónická kulma na vlasy ROWENTA KERATIN & SHINE CONICAL CF3242: MĚKKÉ A PŘIROZENÉ LOKNY. HEDVÁBNÉ A LESKLÉ VLASY.

Kulma na vlasy Rowenta Conical dokáže snadno vytvořit přirozené lokny po jakých toužíte. Díky povrchu Keratin & Shine budou vaše vlasy hedvábně hladké a lesklé. Tato kulma na vlasy se vyznačuje vysoce precizní regulací teploty, která umožňuje použití na všechny typy vlasů: díky 9 stupňům nastavení teploty (120–200 °C) lze kulmování přizpůsobit typu vlasů a požadovanému výslednému účesu. Komfort při úpravě účesu doplňují velmi praktické vlastnosti: šňůra otočná o 360° pro pohodlnější použití a 2 ochranné návleky na prsty pro mimořádně bezpečnou manipulaci.

Technické parametry / porovnání

Příkon 39-41  W
Soft air Není relevantní  
Nastavení rychlosti Not Applicab  
Nastavení proudění vzduchu No  
Proud studeného vzduchu Není relevantní  
Zdokonalený povrch Keratin & Shine  
Funkce Kadeře  
Tvar Kuželový  
Nastavitelný čas natáčení No  
Příslušenství 1: PROTECTIVE GLOVE  
Chladná špička    
Pečující nastavení "Respekt" Není relevantní  
Maximální teplota proudění vzduchu 200°  °C
Ukazatel připravenosti k použití    
Čas nahřívání 60  s
Odnímatelná zadní mřížka Není relevantní  
Závěsné poutko    
Napětí 110-240  V
Délka přívodního kabelu 1,8  m
Ostatní Temperature settings : from 120°C to 200°C  
360° otočná šňůra    
Barva Black  

Dokumentace

Časté otázky

Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Výměnu provádějte, když je zařízení vychladlé. Zabráníte tak vzniku popálenin. Stlačte ‚kleště‘ na straně destiček s vysuňte je. Při nasazování destiček je nasuňte do nejdále, zkontrolujte, že jsou správně nasazené, aby se nehýbaly.
Při natáčení kadeří používejte vždy stejnou část přístroje, nepokoušejte se využít celou jeho délku. Volnou rukou držte chladnou špičku.
Výhřevný prvek kulmy se při použití silně zahřívá, proto buďte opatrní a vyhýbejte se styku s pokožkou. Pozor, aby se šňůra nedostala do kontaktu s horkými částmi přístroje.
Jakmile zvolíte požadované nastavení, musíte počkat 1 až 2 minuty, aby spotřebič dosáhl správné teploty.
Použijte hřeben s velkým průměrem pro všeobecnou úpravu vlasů a hřeben s malým průměrem pro konečnou úpravu vlasů(vytváří více zdůrazněná natočení loken směrem dovnitř nebo ven).
Vlasy musí být čisté, rozčesané a suché, aby bylo zabráněno poškození.
Spotřebič nechte pokaždé vychladnout v bezpečnostním stojánku. Po úplném vychladnutí setřete pracovní plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor aby voda nebo jiná kapalina nepronikla do rukojeti.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Ne. Společně s přístrojem nepoužívejte chemické přípravky na vlasy, aplikujte je, až vlasy vychladnou a žehličku na vlasy už nebude používat. Přístroj nepoužívejte ani na syntetické vlasy jako např. prodloužení nebo paruky.
Ano. Vlasy uchopte pevně u kořínků do kleští. Jemným pohybem přejeďte kulmou až ke konečkům vlasů. Výsledkem budou hladké a rovné vlasy.
Ano. Musíte vlasy omotat okolo kulmy a počkat asi 20 sekund, než kleště povolíte. Tento postup několikrát opakujte po celé délce vlasů. Po vychladnutí nepoužívejte kartáč. Docílíte tím přirozenějšího vlnitého vzhledu.
Doporučujeme, aby šířka kadeří nepřesahovala 2–3 cm.