ROWENTA FOR ELITE FOR ELITE SO CURLS CF3712F0

FOR ELITE SO CURLS CF3712F0
NEJSNADNĚJŠÍ CESTA K NÁDHERNÝM LOKNÁM S AUTOMATICKOU KULMOU, KTERÁ VÁM UMOŽNÍ VYTVOŘIT POHÁDKOVĚ DOKONALÉ VLNY SNADNO A RYCHLE.

Automatická kulma Rowenta So Curls Elite zajišťuje během okamžiku úžasné výsledky díky rychlému a snadnému procesu natáčení. Systém instant curling sám navine vlasy a rychle a bez námahy zajistí nádherné lokny, přičemž 12 možností nastavení teploty a času nabízí nekonečné stylingové možnosti od plážových vln po pevné kudrny.

Reference : CF3712F0

Výhodyproduktu

AUTOMATICKÉ, SNADNÉ A OKAMŽITÉ NATOČENÍ VLASŮ S KULMOU SO CURLS ELITE

S automatickou kulmou So Curls Elite snadno vytvoříte lokny za pouhý okamžik bez rizika popálení. Systém instant curling znamená snadný proces automatického natáčení, jehož výsledkem jsou dokonalé a svůdné lokny. Natočíte kulmu otvorem směrem k hlavě, vložíte pramen tak, aby vycházel z kulmy naváděcí drážkou (maximální síla pramene musí odpovídat šířce drážky). Exkluzivní naváděcí mechanismus s drážkou umožní vlasům snadno vklouznout na místo a také ihned víte, zda je síla pramene správná. Následně se prostým stlačením rukojeti spustí natáčení. Čtyři rychlé zvukové signály oznámí, kdy uvolnit tlačítko na rukojeti, a ihned se můžete radovat z bezchybných okouzlujících loken. 12 nastavení času a teploty nabízí nekonečné možnosti stylingu od pevných loken po plážové vlny a schopnost kulmy zvládnout i náročné typy vlasů potěší majitelky silných a nepoddajných vlasů. Turmalínový povrch loknám dodá na lesku a zredukuje statickou elektřinu. Automatická kulma So Curls je připravena k použití za pouhých 30 sekund pro snadné a okamžité výsledky. Celý povrch kulmy zůstává chladný, takže je manipulace bezpečná jak pro vlasy, tak pro vaše prsty.

Technické parametry / porovnání

Příkon 220-240  V
Nastavení teploty 170-200-230 °C °C  °C
Nastavení rychlosti / teploty 170° - 200° - 230°  
Soft air Není relevantní  
Proud studeného vzduchu Není relevantní  
Zdokonalený povrch Keratin & Shine  
Funkce Kadeře  
Automatické uvolnění kadeře    
Tvar Oblý  
Nastavitelný čas natáčení 6 - 8 - 10 - 12 s  
Automatické otáčení    
Nastavitelná teplota 230  °C
Účinný při nízké teplotě    
Nastavení teploty podle typu vlasů    
Pečující nastavení "Respekt"    
Maximální teplota proudění vzduchu 230  °C
Tichý Není relevantní  
Automatické vypnutí 1h  
Displej LED  
Ukazatel připravenosti k použití    
Čas nahřívání 60  s
Střídavá rotace ANO  
Odnímatelná zadní mřížka Není relevantní  
Kryt kartáče Není relevantní  
Časovač Automatické  
Zvukový signál "konec natáčení"    
Napětí 220-240  V
Délka přívodního kabelu 1,8  m
Barva černá / růžová  

Dokumentace

Časté otázky

Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Výměnu provádějte, když je zařízení vychladlé. Zabráníte tak vzniku popálenin. Stlačte ‚kleště‘ na straně destiček s vysuňte je. Při nasazování destiček je nasuňte do nejdále, zkontrolujte, že jsou správně nasazené, aby se nehýbaly.
Při natáčení kadeří používejte vždy stejnou část přístroje, nepokoušejte se využít celou jeho délku. Volnou rukou držte chladnou špičku.
Výhřevný prvek kulmy se při použití silně zahřívá, proto buďte opatrní a vyhýbejte se styku s pokožkou. Pozor, aby se šňůra nedostala do kontaktu s horkými částmi přístroje.
Jakmile zvolíte požadované nastavení, musíte počkat 1 až 2 minuty, aby spotřebič dosáhl správné teploty.
Použijte hřeben s velkým průměrem pro všeobecnou úpravu vlasů a hřeben s malým průměrem pro konečnou úpravu vlasů(vytváří více zdůrazněná natočení loken směrem dovnitř nebo ven).
Vlasy musí být čisté, rozčesané a suché, aby bylo zabráněno poškození.
Spotřebič nechte pokaždé vychladnout v bezpečnostním stojánku. Po úplném vychladnutí setřete pracovní plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor aby voda nebo jiná kapalina nepronikla do rukojeti.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Ne. Společně s přístrojem nepoužívejte chemické přípravky na vlasy, aplikujte je, až vlasy vychladnou a žehličku na vlasy už nebude používat. Přístroj nepoužívejte ani na syntetické vlasy jako např. prodloužení nebo paruky.
Ano. Vlasy uchopte pevně u kořínků do kleští. Jemným pohybem přejeďte kulmou až ke konečkům vlasů. Výsledkem budou hladké a rovné vlasy.
Ano. Musíte vlasy omotat okolo kulmy a počkat asi 20 sekund, než kleště povolíte. Tento postup několikrát opakujte po celé délce vlasů. Po vychladnutí nepoužívejte kartáč. Docílíte tím přirozenějšího vlnitého vzhledu.
Doporučujeme, aby šířka kadeří nepřesahovala 2–3 cm.