ROWENTA PREMIUM CARE SO CURLS CF3730F0

PREMIUM CARE SO CURLS CF3730F0
PEČUJÍCÍ AUTOMATICKÁ KULMA S KERATINEM A ARGANOVÝM OLEJEM PRO DOKONALE LESKÉ LOKNY, KTERÉ DLOUHO VYDRŽÍ

Automatická kulma Rowenta Premium Care So Curls zajišťuje během okamžiku úžasné výsledky díky rychlému a snadnému procesu natáčení. Systém instant curling sám navine vlasy a rychle a bez námahy zajistí nádherné lokny, přičemž 12 možností nastavení teploty a času nabízí nekonečné stylingové možnosti od plážových vln po pevné kudrny. Ionizátor vlasy hydratuje, činí je lesklé a podporuje trvanlivost účesu. Péči o zdraví vlasů maximalizuje povrch s kašmírovým keratinem a vysoce ceněným arganovým olejem.

Referenční číslo : CF3730F0

Výhodyproduktu

PREMIUM CARE SO CURLS: AUTOMATICKÉ, SNADNÉ A OKAMŽITÉ NATOČENÍ VLASŮ S PROFESIONÁLNÍ PÉČÍ

S automatickou kulmou Premium Care So Curls snadno vytvoříte lokny za pouhý okamžik bez rizika popálení. O vlasy kulma pečuje ionizátorem, který vlasům dodává přirozenou hydrataci, aby se během natáčení nepřesušovaly a účes déle vydržel, a také ve spolupůsobení s kašmírovým keratinem a arganovým olejem zvyšuje lesk vlasů a působí proti lámání a třepení konečků. Vhodná pro jemné vlasy bez objemu i silné nepoddajné vlasy. Systém instant curling znamená snadný proces automatického natáčení, jehož výsledkem jsou dokonalé a svůdné lokny. Natočíte kulmu otvorem směrem k hlavě, vložíte pramen tak, aby vycházel z kulmy naváděcí drážkou (maximální síla pramene musí odpovídat šířce drážky). Exkluzivní naváděcí mechanismus s drážkou umožní vlasům snadno vklouznout na místo a také ihned víte, zda je síla pramene správná. Následně se prostým stlačením rukojeti spustí natáčení. Čtyři rychlé zvukové signály oznámí, kdy uvolnit tlačítko na rukojeti, a ihned se můžete radovat z bezchybných okouzlujících loken. 12 nastavení času a teploty nabízí nekonečné možnosti stylingu od pevných loken po plážové vlny a schopnost kulmy zvládnout i náročné typy vlasů potěší majitelky silných a nepoddajných vlasů. Automatická kulma Premium Care So Curls je připravena k použití za pouhých 30 sekund pro snadné a okamžité výsledky. Celý povrch kulmy zůstává chladný, takže je manipulace bezpečná jak pro vlasy, tak pro vaše prsty.

Technické parametry / porovnání

VÝSLEDEK / POUŽITÍ
Nastavení teploty 3  
Nastavení rychlosti / teploty 170° - 200° - 230°  
Soft air Není relevantní  
Proud studeného vzduchu Není relevantní  
Zdokonalený povrch Cashmere Keratin  
Funkce Kadeře  
Automatické uvolnění kadeře    
Nastavitelný čas natáčení 6 - 8 - 10 - 12 s s  s
Automatické otáčení    
Nastavitelná teplota 170 - 200 - 230  °C
Ochrana vlasů a ergonomie
Účinný při nízké teplotě    
Nastavení teploty podle typu vlasů    
Pečující nastavení "Respekt"    
Ionizátor    
Komfortní používání
Pouzdro    
Tichý Není relevantní  
Automatické vypnutí 1h  
Displej LED  
Ukazatel připravenosti k použití    
Střídavá rotace ANO  
Odnímatelná zadní mřížka Není relevantní  
Kryt kartáče Není relevantní  
Časovač Automatické  
Zvukový signál "konec natáčení"    
Technické specifikace
Napětí 220-240  V
Barva bílá  

Dokumentace

Časté otázky

Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.