ROWENTA Oválný kartáč Volumizer Rowenta CF6135F0

Oválný kartáč Volumizer Rowenta CF6135F0
Seznamte se s novým rozměrem 3D Volumizing pro 2 krát větší objem*
Horkovzdušný kartáč Rowenta Volumizer má trojí funkci vysoušení a tvarování pro nádherné účesy a neskutečný objem pro každý den. Technologie 3D Volume Booster spojuje výkonný proud vzduchu a speciální design rozložení štětin určený k bezkonkurenčnímu přizvednutí vlasů od kořínků. Oválný XL kartáč tvaruje vlasy při vysoušení a dodává jim přirozený objem od kořínků po konečky. Objevte vysoušení vlasů s extra dávkou nádherného a poutavého objemu - spolu se zářivým leskem a vysoušením, které vás nikdy nezklame.

Referenční číslo : CF6135F0

*Percepční test, oproti vlasům, které uschly přirozeně, 30 dobrovolníků, 1 měsíc, Francie 2021

*Percepční test, oproti vlasům, které uschly přirozeně, 30 dobrovolníků, 1 měsíc, Francie 2021. **Tpercepční test, oproti běžnému způsobu vysoušení vlasů, 30 dobrovolníků, 1 měsíc, Francie 2021

Výhodyproduktu

Horkovzdušný kartáč s technologií 3D tvarováním, který dodá stylu a kráse zcela nový rozměr.

Horkovzdušný kartáč Rowenta Volumizer je revoluční stylingový nástroj navržený tak, aby dodal vaší péči o vlasy zcela nový rozměr Zažijte rozdíl při vysoušení se třemi funkcemi - vysoušením, které přizvedává vlasové kořínky, tvarováním a podpoře přirozeného objemu vašich vlasů. Navíc s XL oválnou hlavicí pro rychlé vysoušení. Dopřejte si krásný vzhled každý den díky 4 ionizačním výstupům vypouštějícím miliony iontů a 360° pokrytím, díky kterému budou vaše vlasy hladké, lesklé a krásně zářivé.

Technické parametry / porovnání

VÝSLEDEK / POUŽITÍ
Nastavení rychlosti / teploty 3  
Soft air    
Nastavení proudění vzduchu 3  
Proud studeného vzduchu Není relevantní  
Zdokonalený povrch Keramika  
Funkce Ohřívání a foukání  
Typ štětin Přirozené  
Tvar Jiné  
Ochrana vlasů a ergonomie
Chladná špička    
Ionizátor    
Technické specifikace
Napětí 220-240  V
Barva bílá a růžové dřevo  
Plug Color bílá  
Typ zástrčky EU  
Shape    
Drying    
Blow dry    

Časté otázky

Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.