ROWENTA PREMIUM CARE PRO CV7461F0

PREMIUM CARE PRO CV7461F0
ULTRA VÝKONNÉ PROFESIONÁLNÍ VYSOUŠENÍ S MAXIMÁLNÍM OBJEMEM A OCHRANOU VLASŮ

Ultra pečující vysoušení pro lesk a zdraví vlasů

Fén Premium Care Pro nabízí vysoký vysoušecí výkon pro dokonale upravené a chráněné vlasy. Funkce Respect chrání přirozenou hydrataci vlasů a udržuje povrch vlasů hladký a lesklý*. Automaticky kontroluje teplotu a rychlost vysoušení, zabraňuje lámání a třepení vlasů. Generátor iontů kombinovaný s exkluzivním povrchem Cashmere Keratin s arganovým olejem dodává lesk a brání zacuchání. Aktivním difuzér masíruje pokožku hlavy a dodává okouzlující objem

Referenční číslo : CV7461F0

*Test prováděný u tohoto stejného výrobku v nezávislé laboratorní studii proti běžnému vysoušení při nastavení na maximum, Francie, červen 2010.

*Test prováděný u tohoto stejného výrobku v nezávislé laboratorní studii proti běžnému vysoušení při nastavení na maximum, Francie, červen 2010.

VYSOUŠEČ ROWENTA PREMIUM CARE PRO ACTIVE DIFFUSER: DOKONALE CHRÁNĚNÉ VLASY S OBJEMEM A LESKEM

Hebké, zářivě lesklé, plné objemu a snadno upravitelné... vysoušeč Premium Care Pro Active Diffuser přináší dokonalé výsledky na všech frontách. Tento vysoce výkonný vysoušeč je vybaven příkonem 2 400 W pro rychlé a účinné vysoušení. Funkce Respect automaticky přizpůsobuje teplotu a rychlost proudu vzduchu, aby byly vaše vlasy chráněné bez poškození následkem dehydratace.* Kombinace generátoru iontů a unikátního povrchu Cashmere Keratin s arganovým olejem přináší hladké, zdravé a snadno upravitelné vlasy, které zdobí zářivý lesk. Aktivní difuzér masíruje pokožku hlavy, prokrvuje ji a působí proti padání vlasů a stimuluje jejich růst, zároveň dodává okouzlující objem od kořínků a vykresluje lokny. Funkce chladného vzduchu na závěr zafixuje výsledný účes v požadovaném tvaru, aby vydržel celý den. S možností voleb 6ti poloh zahrnuje vysoušeč Premium Care Pro vše, co potřebujete k vytvoření dokonalého vzhledu vašich vlasů.

Technické parametry / porovnání

VÝKON / NASTAVENÍ
Příkon 2400  W
Nastavení teploty 3  
Nastavení rychlosti 2  
Proud studeného vzduchu    
Povrch mřížky výstupu vzduchu Kašmir Keratin  
Koncentrátor 1  
   
Ochrana vlasů
Pečující nastavení "Respekt"    
Ionizátor    
Ergonomie / komfortní užívání
Typ motoru DC  
Závěsné poutko    
Technické specifikace
Voltage 220-240  V
Délka přívodního kabelu 1.8  m
Barva Sněhově bílá a metalická skořicovo-růžová  

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.