ROWENTA Fén na vlasy SCALP CARE ULTIMATE EXPERIENCE CV9240F0

Fén na vlasy SCALP CARE ULTIMATE EXPERIENCE CV9240F0
Péče začíná u kořínků

Dopřejte svým vlasům pozornost a jemnou péči, kterou si zaslouží: Vysoušeč vlasů Rowenta Ultimate Experience Scalp Care umožňuje výkonné vysoušení se všemi výhodami jemné masáže pokožky hlavy pro nepřekonatelný zážitek s vysoušečem vlasů, který při vysoušení masíruje pokožku. Pozvedněte svůj proces zkrášlování na novou úroveň s měkkými pohyblivými výběžky, které podporují prokrvení pokožky hlavy pro silnější vlasy, zatímco jemné vibrace pozvedávají vlasy u kořínků pro větší objem.

Referenční číslo : CV9240F0

*Ve srovnání Studio Dry, nezávislý laboratorní test, Polsko 2020.

Výhodyproduktu

Vysoušeč vlasů Rowenta Ultimate Experience Scalp Care

Zdravější vlasy, výjimečné vysoušení a jemná masáž pokožky hlavy, to vše na dosah ruky: Vysoušeč vlasů Rowenta Ultimate Experience Scalp Care nabízí lepší zážitek při vysoušení vlasů doplněný o jemnou masáž pokožky hlavy, aby byly vaše vlasy krásné a získaly potřebnou revitalizační péči. Nástavec Active Scalp Revitalizer dodá vysoušení vlasů novou dávku péče díky měkkým pohyblivým výstupkům, které zvyšují krevní oběh, aby byly vaše vlasy zdravé, a jemným vibracím, které pozvedávají vlasy u kořínků pro větší objem a plnost. Hýčkání a relaxaci doplňuje chytrý design, vysoký výkon 2200W a bezkartáčový motor s dlouhou výdrží, který zajistí dokonalé výsledky vysoušení. Kompaktní, skládací design je praktický a pohodlný - pro použití doma i na cestách. Nastavení Advanced Care vysoušeče vlasů a technologie ionizátoru zanechá vlasy zdravé, hladké a zářivě lesklé.

Technické parametry / porovnání

Ionizátor    
Barva Bílá a měděná  
Voltage 220-240  V
Další přiložené příslušenství Aktivní revitalizace pokožky hlavy  
Příkon 2200  W
Nastavení rychlosti 2  
Nastavení teploty 3  
Proud studeného vzduchu    
Koncentrátor 2  
Rozměr koncentrátoru 7 a 11  mm
   
Typ difuzéru Aktivní  
   
Mixed  
Pečující nastavení "Respekt"    
Odnímatelná zadní mřížka    
   
Sklopitelná rukojeť    
Ekologická úspora energie    
   
   
   

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.