ROWENTA INFINI PRO CV8730D0 černo-modrá

INFINI PRO CV8730D0 černo-modrá
Fénování v profesionální kvalitě pro dokonalý lesk

S fénem Infini Pro snadno dosáhnete výsledků v kvalitě jako od kadeřníka. Účinný AC motor zajistí rychlost proudu vzduchu až 120 km/h a výkon doplní úzké koncentrátory pro vysoce precizní a uhlazený vzhled nebo difuzérový nástavec pro větší objem. Fén nyní nabízí funkci Ionic Control pro úpravu účesu dle konkrétního typu vlasů. Na vlasy působí miliony iontů, které odstraňují statickou elektřinu a krepatění a zajišťují vyhlazení a lesk. Účinek zesiluje šetrné sálavé teplo z výstupní mřížky s keramickým povrchem.
Funkce chladného vzduchu nakonec účes zafixuje v profesionální kvalitě dle individuálních požadavků. Možnost vypnutí ionizace pro dodání objemu jemným vlasům.

Referenční číslo : CV8730D0

NAPROSTO PROFESIONÁLNÍ ÚPRAVA ÚČESU NA DOSAH RUKY

Vysokorychlostní fén Infini Pro vám nabízí možnost úpravy účesu v profesionální kvalitě.

Je opatřen výkonným AC motorem s intenzivním proudem vzduchu pro ultra rychlé vysoušení vlasů, zajišťuje naprostou preciznost fénování díky dvěma úzkým koncentrátorům nebo dodává objem pomocí difuzérového nástavce.

Obsahuje generátor iontů pro odstranění statické elektřiny a pro individuální přizpůsobení úpravy účesu jakémukoli typu vlasů.

Kompletní ošetření vlasů na úrovni profesionální kadeřnické péče zajistí uhlazení šupinek na povrchu vlasu, které zadržují vlhkost, aby byly vlasy hebčí, lesklejší a snadno upravitelné.

Keramický povrch výstupu vzduchu zesiluje ionizační efekt šetrným sálavým teplem, což je ideální pro barvené nebo namáhané vlasy.

Ionizaci je možno vypnout pro dosažení většího objemu u kořínků (zejména v případě jemných vlasů).

Ideální je tedy vlasy u hlavy vysoušet bez použití ionizace a konečky nechat hýčkat ionty - zabráníte tak jejich třepení.

Konečná úprava? Proud chladného vzduchu váš účes zafixuje a dodá mu další lesk.

Ještě nikdy nebyla profesionální kvalita tak snadno dosažitelná.

Technické parametry / porovnání

Ionizátor    
   
   
   
Barva Černá & Modrá  
Black & copper  
Černá & Růžová  
Šedá & Černá  
Voltage 220-240  V
220-240  V
220-240  V
220-230  V
Délka přívodního kabelu 1,8  m
Není k dispozici 1,8  m
1,8  m
Ostatní Možnost zapnutí/vypnutí funkce ionizace  
Není k dispozici Není k dispozici Není k dispozici
Příkon 2200  
Není k dispozici 2200  
2300  
Rychlost vzduchu (km/h) 120  
200  
120  
Není k dispozici
Nastavení rychlosti 2  
2  
2  
2  
Nastavení teploty 3  
3  
3  
3  
Proud studeného vzduchu    
   
   
   
Turbo    
Není k dispozici    
   
Povrch mřížky výstupu vzduchu Keramika  
Keramika  
Keratin & Shine  
Keramika  
Koncentrátor 2  
2  
1  
1  
Rozměr koncentrátoru 6*69 mm & 8*71  mm
Není k dispozici 8*71  mm
Není k dispozici
Typ difuzéru Statický  
Není k dispozici Statický  
Standardní  
   
Není k dispozici    
   
Odnímatelná zadní mřížka    
   
   
   
Závěsné poutko    
   
   
   

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.