ROWENTA FOR ELITE NOMAD CV3312F0

NOMAD CV3312F0
Ultra kompaktní a snadno použitelný

Skládací fén Nomad je dokonalý pro použití kdykoli a kdekoli. Je zároveň vysoce účinný i kompaktní, aniž by jakkoli slevil ze svého výkonu, a proto je ideálním pomocníkem pro úpravu vašich vlasů na cestách.

Referenční číslo : CV3312F0

KOMPAKTNÍ A PRAKTICKÝ

S fénem Nomad nezná rychlé a účinné vysoušení vlasů hranic.

Fén Nomad se pyšní příkonem 1600 W a dvěma nastavitelnými volbami rychlosti a teploty vzduchu a díky tomu, že je mimořádně kompaktní a skládací, představuje dokonalého pomocníka pro úpravu vašich vlasů na cestách.

Kompaktní přístroj je vybaven funkcí duálního napětí pro bezproblémové použití v zahraničí, aniž by jakkoli slevil ze své účinnosti, preciznosti nebo výkonu.

Technické parametry / porovnání

VÝKON / NASTAVENÍ
Příkon 1600  
1800  
1700  
Není k dispozici
Proud studeného vzduchu    
   
   
Není k dispozici
Koncentrátor 1  
1  
1  
Není k dispozici
2  
Není k dispozici Není k dispozici Není k dispozici
Ochrana vlasů
Ionizátor    
   
Není k dispozici Není k dispozici
Ergonomie / komfortní užívání
Typ motoru DC  
DC  
DC  
DC  
Sklopitelná rukojeť    
Není k dispozici Není k dispozici Není k dispozici
Kompaktní    
   
   
   
Závěsné poutko    
   
   
Není k dispozici
Ekologická úspora energie    
   
   
   
Technické specifikace
Voltage 110-127 / 220-240  V
220-240  V
220-240  V
220-240  V
Duální napětí    
Není k dispozici Není k dispozici    
Délka přívodního kabelu 1,8  m
1,8  m
1,8  m
Není k dispozici
Barva Černá & Růžová  
Není k dispozici Není k dispozici Není k dispozici

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.