ROWENTA FOR ELITE CURLING TONG

CURLING TONG
OSLNIVÉ LOKNY A VLNY  

Kulma Rowenta For Elite Curling vytváří bezchybné lokny s luxusem a leskem. Unikátní patentovaný povrch Keratin & Shine vlasy posiluje a zároveň jim dodává lesk díky přirozenému efektu turmalínu, který redukuje statickou elektřinu. Výsledkem jsou úžasné lokny nebo splývavé vlny zářící dokonalým leskem.

Referenční číslo : CF3372F0

LUXUSNÍ LOKNY A VLNY S NÁDHERNÝM LESKEM

Kulma Rowenta For Elite vytváří úžasné lokny a nádherné splývavé vlny díky povrchu Keratin & Shine. Tato vynikající kombinace dodává loknám přirozenou krásu. Protein keratin narovnává vlasy a působí ve spojení s turmalínem, který zvyšuje lesk vlasů, neboť přirozeným vyzařováním iontů redukuje statickou elektřinu a krepatění. Tato kulma přináší vysoce výkonný systém záhřevu pro stabilní teplotu až 200 °C a nabízí možnosti stylingu dle vašich individuálních představ. Komfort při úpravě účesu doplňují velmi praktické funkce: rychlé zahřátí za 45 sekund, šňůra otočná o 360° pro pohodlnější použití a studená špička pro mimořádně bezpečnou manipulaci. Kulma Rowenta For Elite: kouzelné lokny se zářivým leskem.

Technické parametry / porovnání

VÝSLEDEK / POUŽITÍ
Příkon 0045  
Není k dispozici 0046  
0045  
Nastavení teploty 1  
1  
1  
1  
Soft air Není relevantní  
Není k dispozici Není k dispozici Není relevantní  
Proud studeného vzduchu Není relevantní  
   
   
Není relevantní  
Zdokonalený povrch Keratin & Shine  
Keramika turmalín  
Keramika turmalín  
Keratin & Shine  
Funkce Kadeře  
Multistyling  
Multistyling  
Kadeře  
Průměr 32  mm
16  mm
16 a 32  mm
25  mm
Více průměrů    
   
   
   
Tvar Oblý  
Není k dispozici Oblý  
Oblý  
Nastavitelná teplota 200  °C
180   
180  °C
200  °C
Ochrana vlasů a ergonomie
Účinný při nízké teplotě Není relevantní  
   
   
Není relevantní  
Chladná špička    
   
   
   
Pečující nastavení "Respekt" Není relevantní  
   
   
Není relevantní  
Komfortní používání
Pouzdro    
Není k dispozici    
   
Tichý Není relevantní  
Není relevantní  
Není k dispozici Není k dispozici
Ukazatel připravenosti k použití    
   
   
   
Čas nahřívání 90  s
Není k dispozici Není k dispozici 1'30"  s
Odnímatelná zadní mřížka Není relevantní  
   
   
Není relevantní  
Závěsné poutko    
   
   
   
Technické specifikace
Voltage 100-240  V
110-240  V
110-240  V
100-240  V
Délka přívodního kabelu 1,8  m
Není k dispozici 1,8  m
1,8  m
360° otočná šňůra    
   
   
   
Typ topného prvku Hliník  
Není k dispozici Hliník  
Hliník  
Barva Černá  
Není k dispozici Černý  
Černá  

Dokumentace

Časté otázky

Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Výměnu provádějte, když je zařízení vychladlé. Zabráníte tak vzniku popálenin. Stlačte ‚kleště‘ na straně destiček s vysuňte je. Při nasazování destiček je nasuňte do nejdále, zkontrolujte, že jsou správně nasazené, aby se nehýbaly.
Při natáčení kadeří používejte vždy stejnou část přístroje, nepokoušejte se využít celou jeho délku. Volnou rukou držte chladnou špičku.
Výhřevný prvek kulmy se při použití silně zahřívá, proto buďte opatrní a vyhýbejte se styku s pokožkou. Pozor, aby se šňůra nedostala do kontaktu s horkými částmi přístroje.
Jakmile zvolíte požadované nastavení, musíte počkat 1 až 2 minuty, aby spotřebič dosáhl správné teploty.
Použijte hřeben s velkým průměrem pro všeobecnou úpravu vlasů a hřeben s malým průměrem pro konečnou úpravu vlasů(vytváří více zdůrazněná natočení loken směrem dovnitř nebo ven).
Vlasy musí být čisté, rozčesané a suché, aby bylo zabráněno poškození.
Spotřebič nechte pokaždé vychladnout v bezpečnostním stojánku. Po úplném vychladnutí setřete pracovní plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor aby voda nebo jiná kapalina nepronikla do rukojeti.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Ne. Společně s přístrojem nepoužívejte chemické přípravky na vlasy, aplikujte je, až vlasy vychladnou a žehličku na vlasy už nebude používat. Přístroj nepoužívejte ani na syntetické vlasy jako např. prodloužení nebo paruky.
Ano. Vlasy uchopte pevně u kořínků do kleští. Jemným pohybem přejeďte kulmou až ke konečkům vlasů. Výsledkem budou hladké a rovné vlasy.
Ano. Musíte vlasy omotat okolo kulmy a počkat asi 20 sekund, než kleště povolíte. Tento postup několikrát opakujte po celé délce vlasů. Po vychladnutí nepoužívejte kartáč. Docílíte tím přirozenějšího vlnitého vzhledu.
Doporučujeme, aby šířka kadeří nepřesahovala 2–3 cm.