ROWENTA POWERLINE+ CV5090F0

POWERLINE+ CV5090F0
Ultra rychlé fénování

Nově nahrazený modely CV5940F0, CV5930F0 a CV5912F0. Ultra rychlé fénování. Fén Powerline kombinuje lehké a komfortní provedení s mimořádně rychlým fénováním, vysokou precizností a přizpůsobeným nastavením. Výsledkem jsou lesklé, hladké a zdravě vypadající vlasy.

Referenční číslo : CV5090F0

RYCHLÉ FÉNOVÁNÍ A DOKONALÉ VÝSLEDKY

Fén Powerline nabízí svůj výkon pro vysoušení vlasů, a to v lehkém a komfortním provedení.

Příkon 2300 W zajišťuje mimořádně rychlé vysoušení vlasů, zatímco vyzařování záporných iontů redukuje statickou elektřinu a krepatění a přináší hladké, lesklé, hydratované a snadno upravitelné vlasy.

S volbami pro nastavení proudu vzduchu a teploty se fén dokonale přizpůsobí potřebám vašich vlasů, keramický povrch zajistí šetrné sálavé teplo a vlasy budou hedvábně hladké a lesklé.

Fén Powerline s koncentrátorem pro precizní konečnou úpravu a difuzérem pro přirozený objem vlnitých vlasů je komfortním a praktickým řešením, které zajistí nádherné vlasy.

Technické parametry / porovnání

VÝKON / NASTAVENÍ
Příkon 2300  
2200  
2300  
2200  
Nastavení teploty 3  
3  
3  
3  
Nastavení rychlosti 2  
2  
2  
2  
Proud studeného vzduchu    
   
   
   
Povrch mřížky výstupu vzduchu Keramika  
Keramika  
Jiné  
Není k dispozici
Koncentrátor 1  
1  
1  
1  
Typ difuzéru Statický  
Standardní  
Statický  
Není k dispozici
   
   
   
Není k dispozici
Ergonomie / komfortní užívání
Typ motoru DC  
DC  
DC  
DC  
Sklopitelná rukojeť    
   
   
   
Ergonomická rukojeť    
   
   
Není k dispozici
Odnímatelná zadní mřížka    
   
   
   
Kompaktní    
   
   
   
Závěsné poutko    
   
   
   
Technické specifikace
Voltage 220-240  V
220-240  V
220-240  V
220-240  V
Délka přívodního kabelu 1,8  m
1,8  m
1,8  m
1,8  m
Barva Bílá  
Šedá  
Černá, Šedá a Růžová  
Černá  

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.