ROWENTA CLASSIC VU6140F0

CLASSIC VU6140F0
Atraktivní sloupový ventilátor se snadným ovládáním

Sloupový ventilátor Classic zajišťuje optimální osvěžení ve snadno přenosné podobě. Se třemi stupni proudění vzduchu a volbou soustředěného nebo oscilujícího proudu vzduchu se dokonale přizpůsobí každé situaci. Integrovaný časovač nastavitelný až na dvě hodiny vypne ventilátor za vás a zajistí vám tak větší komfort a naprostý klid.

Referenční číslo : VU6140F0

ZŮSTAŇTE SVĚŽÍ ZA KAŽDÉ SITUACE

Sloupový ventilátor Classic v sobě spojuje atraktivní a praktické provedení s výkonným proudem vzduchu a zajišťuje optimální osvěžení.

Lze jej snadno umístit i uklidit, poskytuje výkon bez kompromisů a zajišťuje velký rozptyl vzduchu v celé místnosti.

Vyberte si ze tří stupňů proudění vzduchu a zvolte oscilující nebo soustředěný proud vzduchu, abyste dosáhli dokonalého pocitu svěžesti v jakékoli situaci.

Pohodlnější použití nabízí i integrovaná funkce časovače nastavitelného až na dvě hodiny, která vám poskytne naprostý klid bez starostí.

Technické parametry / porovnání

KOMFORT POUŽÍVÁNÍ
Délka přívodního kabelu 1,8  m
1,5  m
Není k dispozici
Ovládací panel Mechanický  
Mechanický  
Mechanický  
Počet nastavení 3  
3  
3 rychlosti  
Rukojeť    
   
   
Časovač    
   
   
Časovač 2  h
Není k dispozici Není k dispozici
Displej NE  
NE  
NE  
HLUČNOST
Min. úroveň hluku 50  dB(A)
51  dB(A)
Není k dispozici
Max. úroveň hluku 59  dB(A)
58  dB(A)
Není k dispozici
BEZPEČNOST
Automatické vypnutí    
Není k dispozici Není k dispozici
IP 20  
Není k dispozici Není k dispozici
TECHNICKÁ CHARAKTERISTIKA
Napětí 220   
Není k dispozici Není k dispozici
Frekvence 50-60  Hz
Není k dispozici Není k dispozici
Tropický motor    
Není k dispozici Není k dispozici
Příkon 35  
Není k dispozici Není k dispozici
Provozní doba NO  
Není k dispozici Není k dispozici

Dokumentace

Časté otázky

Vždy zkontrolujte, v jakém stavu je spotřebič, zásuvka a napájecí šňůra. Spotřebič postavte do vzdálenosti 50 cm od ostatních předmětů (záclon, stěn, rozprašovačů atd.). Pozor, aby do přístroje nevnikla voda. Nedotýkejte se spotřebiče mokrýma rukama. Před spuštěním zkontrolujte: zda je zařízení sestaveno dle pokynů výrobce, je na stabilním a pevném povrchu a je ve správné provozní poloze (postavené na nožičkách). Zkontrolujte, zda napětí vaší elektrické sítě odpovídá napětí uvedenému na spotřebiči. Zkontrolujte, zda spotřebič vyžaduje zásuvku s uzemněním.
Než spotřebič přemístíte, odpojte jej ze sítě.
Obvykle se spotřebič umisťuje v místnosti, kterou má větrat. Spotřebič umístěte ve vzdálenosti aspoň 50 cm od ostatních předmětů (stěny, záclony, rozprašovače atd.). Nezapomínejte, že k dostání jsou vodorovné i svislé verze. Většina z nich je nastavitelná, a tak můžete svůj ventilátor zvolit dle prostorových možností a interiérové dekorace.
Ano, systém byl navržen k použití jakéhokoliv prostředku na hubení hmyzu v tabletách.
Než začnete s údržbou, ventilátor odpojte ze sítě. Jednotku můžete čistit lehce navlhčeným hadrem. Pozor, aby voda nepronikla do jednotky. K čištění přední mřížky použijte vysavač. Nikdy nepoužívejte pískové čisticí prostředky, které by mohly poškodit vzhled vašeho spotřebiče.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Když je tato funkce zapnutá, ventilátor se otáčí automaticky zleva doprava a zpět, fouká tak vzduch po celé místnosti. Pokud uživatel vyžaduje proud vzduchu koncentrovaný do jednoho místa, musí se tato funkce vypnout.
Tento systém využívá cirkulace vzduchu způsobenou větrákem k současnému šíření prostředku proti komárům.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.