Tichý stojanový ventilátor

ESSENTIAL VU4110F0
Vysoká kvalita, 100% bezpečnost

Ventilátor Rowenta Essential přináší bezprostřední pocit čerstvého vzduchu i bezpečnostní prvky, které vám umožní klid a pohodu. Tento energeticky úsporný ekologický ventilátor nabízí silný proud vzduchu o průtoku až 55 m³/min., 3 stupně proudění vzduchu a další funkce, navíc s bezpečnostní mřížkou odolnou proti zacházení dětmi pro naprostou bezpečnost.

Referenční číslo : VU4110F0

Výhodyproduktu

Vysoce výkonné chlazení a naprostá bezpečnost

Rowenta Essential. Ventilátor Rowenta Essential, který nabízí okamžitý chladivý proud čerstvého vzduchu, je dokonalým ventilátorem pro rodinné použití. Díky robustní zesílené mřížce zajišťuje ochranu celé rodiny, je odolný proti zacházení dětmi a nabízí energeticky úsporný provoz, neboť i při nastavení na maximální výkon vyžaduje méně energie*. Tři stupně proudění vzduchu zajišťují silný proud vzduchu o průtoku až 55 m³/ min. a velký průměr dosahuje optimálního rozptylu čerstvého vzduchu po celé místnosti. S automatickou oscilací, nastavitelnou výškou a integrovaným madlem pro snadné přenášení představuje Rowenta Essential dokonalý ventilátor pro rodinné obytné prostory a zajišťuje vynikající ochlazování silným proudem vzduchu a naprostou bezpečnost. *V porovnání v předchozím modelem Classic při nastavení v poloze max.

Technické parametry / porovnání

TYP VÝROBKU
Typ Klasický  
Není k dispozici Klasický  
Model Stojanový  
Není k dispozici Stolní  
Průměr 40  cm
Není k dispozici 25  cm
Průměr (v palcích) 16  
Není k dispozici 10''  
Maximální výška 1,4  m
Není k dispozici 0.45  m
Minimální výška 1,2  m
Není k dispozici Není k dispozici
Rozměry (d x v x h) 0.46 x 1.4 x 0.30  m
Není k dispozici 0.38x0.45x0.13  m
VZDUCHOVÝ VÝKON
Max. proudění vzduchu (m3/min) 60  
Není k dispozici 20  
Min. proudění vzduchu (m3/min) 45  
Není k dispozici Není k dispozici
Max. rychlost vzduchu (N) 2,7  
Není k dispozici Není k dispozici
Automatická oscilace    
Není k dispozici    
Orientace    
Není k dispozici    
Počet lopatek 3  
Není k dispozici 3  
KOMFORT POUŽÍVÁNÍ
Délka přívodního kabelu 1,5  m
1,8  m
Není k dispozici
Ovládací panel Mechanický  
Mechanický  
Mechanický  
Počet nastavení 3  
3  
3 rychlosti  
Rukojeť    
   
   
Časovač    
   
   
Displej NE  
NE  
NE  
HLUČNOST
Min. úroveň hluku 51  dB(A)
50  dB(A)
Není k dispozici
Max. úroveň hluku 58  dB(A)
59  dB(A)
Není k dispozici

Dokumentace

Časté otázky

Vždy zkontrolujte, v jakém stavu je spotřebič, zásuvka a napájecí šňůra. Spotřebič postavte do vzdálenosti 50 cm od ostatních předmětů (záclon, stěn, rozprašovačů atd.). Pozor, aby do přístroje nevnikla voda. Nedotýkejte se spotřebiče mokrýma rukama. Před spuštěním zkontrolujte: zda je zařízení sestaveno dle pokynů výrobce, je na stabilním a pevném povrchu a je ve správné provozní poloze (postavené na nožičkách). Zkontrolujte, zda napětí vaší elektrické sítě odpovídá napětí uvedenému na spotřebiči. Zkontrolujte, zda spotřebič vyžaduje zásuvku s uzemněním.
Než spotřebič přemístíte, odpojte jej ze sítě.
Obvykle se spotřebič umisťuje v místnosti, kterou má větrat. Spotřebič umístěte ve vzdálenosti aspoň 50 cm od ostatních předmětů (stěny, záclony, rozprašovače atd.). Nezapomínejte, že k dostání jsou vodorovné i svislé verze. Většina z nich je nastavitelná, a tak můžete svůj ventilátor zvolit dle prostorových možností a interiérové dekorace.
Ano, systém byl navržen k použití jakéhokoliv prostředku na hubení hmyzu v tabletách.
Než začnete s údržbou, ventilátor odpojte ze sítě. Jednotku můžete čistit lehce navlhčeným hadrem. Pozor, aby voda nepronikla do jednotky. K čištění přední mřížky použijte vysavač. Nikdy nepoužívejte pískové čisticí prostředky, které by mohly poškodit vzhled vašeho spotřebiče.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Když je tato funkce zapnutá, ventilátor se otáčí automaticky zleva doprava a zpět, fouká tak vzduch po celé místnosti. Pokud uživatel vyžaduje proud vzduchu koncentrovaný do jednoho místa, musí se tato funkce vypnout.
Tento systém využívá cirkulace vzduchu způsobenou větrákem k současnému šíření prostředku proti komárům.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.