ROWENTA ULTIMATE PRO CV9620F0

ULTIMATE PRO CV9620F0
PROFESIONÁLNÍ VÝKON A PEČUJÍCÍ VYSOUŠENÍ S TICHÝM MOTOREM A NÍZKOU HMOTNOSTÍ

Bezkartáčový digitální vysoušeč vlasů Rowenta poskytuje vysoušení na profesionální úrovni díky vysokému výkonu a odolné konstrukci s dlouhou životností. Fén je vybaven digitálním motorem, který zajišťuje 2x delší životnost než u tradičních profesionálních AC motorů, navíc je lehčí a až 4x tišší*. Disponuje různými stylingovými funkcemi včetně pečujícího nastavení, aby každý den dodal vlasům jedinečný vzhled a lesk.

Referenční číslo : CV9620F0

*než AC vysoušeče téže značky

*oproti AC vysoušečům téže značky

DIGITÁLNÍ VYSOUŠEČ VLASŮ ROWENTA PRO DIGITAL: PROFESIONÁLNÍ A PEČUJÍCÍ VYSOUŠENÍ VLASŮ, S TICHÝM MOTOREM A NÍZKOU HMOTNOSTÍ

Zažijte profesionální výkon a vykouzlete skvělé účesy s digitálním vysoušečem Rowenta Ultimate Pro. Vylepšená bezkartáčová technologie digitálního motoru dodává optimální výkon pro maximální účinnost vysoušení a současně zajišťuje oproti tradičním AC motorům prodlouženou životnost přístroje, zároveň je tišší a lehčí*. Šest nastavení rychlosti a teploty vám poskytne maximální kontrolu nad stylingem účesu, funkce Advanced Care automaticky kontroluje teplotu a produ vzduchu pro zdravé, pečující vysoušení. Příslušenství zahrnuje difuzér pro okouzlující objem a dokonalé lokny, 10mm koncentrátor pro vysoce precizní styling v každém detailu. Intenzivní generátor iontů snižuje krepatění a odstraňuje statickou elektřinu. Výsledkem jsou hladké, hebké a snadno upravitelné vlasy se zářivým leskem. Proud chladného vzduchu je posledním krokem dokonalého stylingu, který účes na dlouhou dobu zafixuje.

Technické parametry / porovnání

Ionizátor    
Barva Černá a měděná  
Voltage 220-240  V
Rychlost vzduchu (km/h) 150  
Povrch mřížky výstupu vzduchu Není relevantní  
Koncentrátor 2  
Typ difuzéru Standardní  
   
Pečující nastavení "Respekt"    
Odnímatelná zadní mřížka    
Závěsné poutko    

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.