ROWENTA x KARL LAGERFELD Zastřihovač vlasů Rowenta Cut & Style Stylization TN182LF0 černý

Zastřihovač vlasů Rowenta Cut & Style Stylization TN182LF0 černý
Snadné stříhání a úprava vlasů s postupným přechodem. Ideální pro fade a kreativní styling.
Zastřihovač vlasů Cut & Style Stylization představuje speciálně navrženou čepel ve tvaru T pro přesnou úpravu ve stylu fade a rovný střih vlasů v pohodlí vašeho domova. 3 hřebenové nástavce umožnují postupné střihání pěkně do ztracena až vyblednutí Kromě praktického bezdrátového použití nabízí tento pánský zastřihovač vlasů také kompaktní design, výdrž baterie až 90 minut a LED indikátor zobrazující stav baterie - pro úpravu vlasů v klidu a bez obav. Zastřihovač s břity s životností až 15 let.*

Referenční číslo : TN182LF0

*Interní test odolnosti čepele podle protokolu Groupe SEB u 30 produktů (2022)

Stylingový zastřihovač vlasů pro ikonický fade sestřih

Získejte dokonalý sestřih u sebe doma díky jedinečnému zastřižení pomocí zastřihovače vlasů Cut & Style Stylization. Ideální pro postupné stříhání ve stylu fade do ztracena až vyblednutí. Je navržen pro dlouhou životnost s čepelí s titanovým povrchem a speciálně navrženou čepelí ve tvaru T pro zástřih a úpravu vlasů s vysokou přesností. Tento zastřihovač vlasů je dokonalý pro zástřih s postupným přechodem, obsahuje 3 hřebenové nástavce a kompaktní bezdrátový design s výkonem baterie až 90 minut - pro bezstarostnou úpravu vlasů.

Technické parametry / porovnání

KVALITNÍ ZASTŘIŽENÍ JEDNÍM TAHEM
Materiál čepele Nerezová ocel  
Povrch čepele Zlatý titan  
Rychlost motoru (ot/min) 6 500  
Nastavení rychlosti 1  
PŘESNOST
Ukazatel délky zastřižení Kombinovaný  
Oblasti zastřižení Vlasy + vousy  
4  
5 mm  
POUŽITÍ - ZPŮSOBY STŘÍHÁNÍ
Čepel na zastříhování vlasů    
Typ nástavce na vlasy Pevný  
Počet nástavců na vlasy 3  
Počet nastavení délky zastřižení vlasů 4  
Typ nástavce na vousy Fix  
Provozní doba 90 min.  
Použití Bezšňůrové použití  
Typ baterie Lithium ion  
COMFORT OF USE
Odnímatelná holicí hlava    
Další příslušenství Olejnička + kartáček  
Ukazatel nabití LED  
Technické specifikace
Barva Černá a červená  
Napětí 100-240  V
   
   
   
Voděodolný systém Wet & Dry pro použití pod vodou    
Odnímatelný kabel    

Dokumentace

Časté otázky

Ne. Nedoporučujeme používat přístroj na vás samotných, a to z důvodu bezpečnosti a pro zajištění lepších výsledků.
Ne. Zastřihovač nelze současně dobíjet a používat.
Doporučujeme používat zastřihovač vlasů na čisté a suché vlasy.
Před prvním použitím zastřihovače vlasů jej nechte nabít po dobu 14 hodin. Při dalších 3 použitích zastřihovače vlasů je důležité, abyste jej nechali vybít. Doporučená doba následného dobíjení je 8 hodin. Když kontrolka nabíjení svítí červeně, přístroj se nabíjí.
Po každém použití čepel očistěte dodávaným čisticím kartáčkem. V případě potřeby můžete použít také lehce navlhčený hadřík. Pro důkladnější čištění čepele umožňují některé typy její sejmutí.
Čistě z důvodu výkonu je důležité, abyste čepel mazali při 2 použitích ze 3. Použijte dodávaný mazací olej nebo kvalitní olej bez obsahu kyselin (např. olej na šicí stoje). Na každý konec čepele kápněte kapku oleje a na několik minut zastřihovač vlasů zapněte. Přebytečný olej pak setřete hadříkem.
Náš stříhací strojek zřídkakdy vyžaduje čištění (pokud nebyl použit na více lidech). Čepele musí být očištěny po každém použití za použití malého štětečku. Obdobně můžete rovněž používat tento štěteček k odstranění vlasů z hřebene.
Ne. V případě dobíjecích modelů musíte používat dobíjecí baterie NiCd nebo NiMH. Nepoužívejte běžné baterie, jelikož jim hrozí, že se roztečou.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Ne. Náš stříhací strojek lze používat pouze na vlasy. Jakékoli jiné použití může vést ke zničení přístroje nebo zranění.
Pokud je stříhací strojek dobíjecí, vydrží baterie 40 minut od úplného dobití.
Seřizovací kolečko pro jemné nastavení Vám umožní přesně nastavit délku střihu, čímž poskytuje dokonalou úpravu vlasů nebo zastřižení fousů.
Jsou k dispozici tyto různé délky:
Poloha č. 1 = 0,8 mm
Poloha č. 2 = 1,1 mm
Poloha č. 3 = 1,4 mm
Poloha č. 4 = 1,7 mm
Poloha č. 5 = 2,0 mm
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.