ROWENTA x KARL LAGERFELD Zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp TN602LF0 černá

Zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp TN602LF0 černá
Zastřihování, tvarování a holení pro dokonalé vousy
Se zastřihovačem vousů Forever Sharp získáte všestranné řešení 3v1 k zastřihování, tvarování a holení* pro dokonalé vousy. Samoostřící čepele ze 100% nerezové oceli jsou navrženy, tak aby vydržely náročné každodenní použití. Voděodolný a bezdrátový design je příslibem praktického použití třeba i ve sprše. A to vše s dlouhou výdrží: Baterie poskytuje až 90 minut výkonu a LED indikátor zobrazuje stav baterie - pro úpravu v klidu a bez obav. Tento produkt je také vybaven čepelemi navrženými tak, aby vydržely 15 let.*

Referenční číslo : TN602LF0

*Neholí tak hladce jako klasický holicí strojek ***Mini tvarovací hlavici lze použít na vlhkou pokožku, ale nikoli ve vodě

*Mini tvarovací hlavici lze použít na vlhké pokožce, ale nikoli ve vodě **Neholí tak hladce jako klasický holicí strojek ***Interní test výdrže čepelí podle protokolu Groupe SEB (2022)**

Zastřihovač vousů pro ikonický vzhled

Zajistěte dokonalý vzhled vašich vousů každý den se zastřihovačem vousů Forever Sharp - všestranným, voděodolným* zastřihovačem 3v1, který zastřihuje, tvaruje a holí** pro stylový a upravený vzhled. Objevte konečné řešení pro dokonalé vousy! Samoostřicí čepele ze 100% nerezové oceli není nutné nikdy vyměnit*** a zajišťují vynikající účinnost a přesné zastřihování jedním tahem. Lithium-iontová baterie poskytuje až 90 minut výkonu a použití bez stresu  

Technické parametry / porovnání

KVALITNÍ ZASTŘIŽENÍ JEDNÍM TAHEM
Materiál čepele Nerezová ocel  
Rychlost motoru (ot/min) 8 000  
Nastavení rychlosti 1  
PŘESNOST
Ukazatel délky zastřižení Kombinovaný  
Oblasti zastřižení Vousy  
4  
5 mm  
POUŽITÍ - ZPŮSOBY STŘÍHÁNÍ
Čepel na zastříhování vousů    
Typ nástavce na vousy Fix  
3 denní strniště    
Počet nastavení délky zastřižení vousů 4  
Detailní čepel na vousy    
Počet baterií 1  
Provozní doba 120 min.  
Baterie s rychlým dobitím    
Použití Bezšňůrové použití  
Typ baterie Lithium ion  
COMFORT OF USE
Odnímatelná holicí hlava    
Čištění Plně omyvatelný  
Další příslušenství Olejnička + kartáček  
Ukazatel nabití LED  
Technické specifikace
Barva Černá/červená  
Napětí 100-240  V
   
   
   
   
Voděodolný systém Wet & Dry pro použití pod vodou    
Typ zástrčky EU  

Dokumentace

Časté otázky

Ne. Nedoporučujeme používat přístroj na vás samotných, a to z důvodu bezpečnosti a pro zajištění lepších výsledků.
Ne. Zastřihovač nelze současně dobíjet a používat.
Doporučujeme používat zastřihovač vlasů na čisté a suché vlasy.
Před prvním použitím zastřihovače vlasů jej nechte nabít po dobu 14 hodin. Při dalších 3 použitích zastřihovače vlasů je důležité, abyste jej nechali vybít. Doporučená doba následného dobíjení je 8 hodin. Když kontrolka nabíjení svítí červeně, přístroj se nabíjí.
Čistě z důvodu výkonu je důležité, abyste čepel mazali při 2 použitích ze 3. Použijte dodávaný mazací olej nebo kvalitní olej bez obsahu kyselin (např. olej na šicí stoje). Na každý konec čepele kápněte kapku oleje a na několik minut zastřihovač vlasů zapněte. Přebytečný olej pak setřete hadříkem.
Náš stříhací strojek zřídkakdy vyžaduje čištění (pokud nebyl použit na více lidech). Čepele musí být očištěny po každém použití za použití malého štětečku. Obdobně můžete rovněž používat tento štěteček k odstranění vlasů z hřebene.
Ne. V případě dobíjecích modelů musíte používat dobíjecí baterie NiCd nebo NiMH. Nepoužívejte běžné baterie, jelikož jim hrozí, že se roztečou.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Ne. Náš stříhací strojek lze používat pouze na vlasy. Jakékoli jiné použití může vést ke zničení přístroje nebo zranění.
Pokud je stříhací strojek dobíjecí, vydrží baterie 40 minut od úplného dobití.
Seřizovací kolečko pro jemné nastavení Vám umožní přesně nastavit délku střihu, čímž poskytuje dokonalou úpravu vlasů nebo zastřižení fousů.
Jsou k dispozici tyto různé délky:
Poloha č. 1 = 0,8 mm
Poloha č. 2 = 1,1 mm
Poloha č. 3 = 1,4 mm
Poloha č. 4 = 1,7 mm
Poloha č. 5 = 2,0 mm
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.