Air Force Precision Zastřihovač vousů značky Rowenta s technologií sání

Během několika uplynulých let získaly u mužů každého věku vousy opět na oblibě. Pro mnoho z nich se jedná o nezbytný ozdobný prvek, který dodává charakter jejich tváři.

Co se týče vousů, velkou klasikou je 3 dny staré strniště, které se hodí pro každou příležitost. Ležérnější alternativou je 5mm strniště. Vousy v délce 8 mm zase vzbudí příjemné pozdvižení během společensky laděného víkendu. V každém případě se jedná o dokonalý způsob, jak dle konkrétní příležitosti mírně upravit svůj vzhled. Nemluvě o tom, že se díky tomu nemusíte holit každý den. Pro nejcitlivější typy pleti to je jako odjet na zaslouženou dovolenou. Zkrátka, kdo by o nich mohl pochybovat, když vyžadují méně péče a dodávají styl.

  • Air_Force_Precision_95%_CZ_01.png
  • Air_Force_Precision_21_trimming_CZ_02.png

made in rowenta

Zastřihovače vousů Air Force Precision představují účinné zařízení, které vám umožní zastřihovat vousy rychle a dle vašeho přání. Díky 21 zastřihovacím polohám v rozsahu od 0,5 do 10 mm si můžete svobodně vybrat, jak svoje vousy upravíte. K dispozici máte všechny možné styly včetně 3denního strniště. Umožňuje také praktické používání na baterii s 35minutovou výdrží, což představuje dostatek času na dokonalé vyladění vašeho stylu.

Díky zásobníku na vousy vakuového sacího systému jsou zastřihovače Air Force Precision plně mobilní. Spěcháte-li, můžete se narychlo oholit v autě nebo ve výtahu, aniž by po vás zůstaly vousy. Zásobník na vousy se velmi snadno čistí: v jediné vteřině jej odpojíte a vyprázdníte. To samé platí u břitů, které lze snadno vyjmout a očistit pomocí malého kartáčku. Samozřejmě nad odpadkovým košem, ne umyvadlem. Už žádný nepořádek.