Tiché ventilátory pro svěží a komfortní atmosféru

Pohodlí domova nespočívá jen v dekoracích a prostorovém uspořádání, ale také v ovzduší. Byli bychom rádi, aby to byl ráj letní svěžesti. Chladivý dotek, který si můžete dopřát kdykoliv a v takové intenzitě, která vám vyhovuje.

  • Silent_Fans_87%_CZ.jpg
  • Silent_Fans_67%_CZ.jpg

Ventilátory si obvykle vybíráme na základě dvou hlavních kritérií.

Prvním z nich je chladicí výkon. Ten závisí nejen na délce lopatek a tudíž obvodu hlavice zařízení, ale také na výkonu motoru. Motor o výkonu 60 W a vyšším je schopen zajistit účinnou ventilaci.

Druhým kritériem je hladina hluku. Jen stěží si lze užít chladivý vzduch z ventilátoru, pokud nám při plných otáčkách brání v poslechu oblíbeného televizního pořadu nebo kvůli němu nemůžeme usnout.

made in rowenta

Rowenta na těchto dvou aspektech usilovně pracovala při tvorbě designu řady ventilátorů Turbo Silence. Ventilátory vybavené motorem o výkonu 70 W a lopatkou o průměru 40 cm jsou schopny zajistit proudění vzduchu až 80 m3/minutu. Díky takovému proudění vzduchu jsou účinné i v těch největších místnostech. Funkce automatické oscilace spolu se čtyřmi rychlostmi umožňují regulovat ventilátor dle aktuálních potřeb a prostoru, který chcete ochladit.

Druhým aspektem, kterým se konstruktéři ventilátorů Rowenta zabývali, byla hlučnost zařízení. S 50 dB při rychlosti 1 jsou ventilátory Turbo Silence velmi decentní. Můžete je proto používat i v noci, aniž by vás ve spánku rušily. Tiché ventilátory jsou k dispozici s podstavcem nebo ve stojanové verzi. První typ lze umístit na stůl a u druhého typu lze upravit výšku. Snadno jej přesunete od pohovky v obývacím pokoji ke kuchyňské lince.

Jednou z výhod, na kterou se často zapomíná, je skutečnost, že se s ventilátorem nepopasuje ani létající hmyz: proudění vzduchu je na jejich malá křídla příliš silné! Je nám jich téměř líto, ale je to dobrá zpráva pro ty, kteří jsou pro komáry prostě neodolatelní. Díky tomu ventilátor představuje také jednoduchý způsob obrany před nepříjemnými štípanci, ke kterým můžete snadno přijít během vlahých letních večerů. Pro zesílení tohoto efektu vyvinula Rowenta ventilátor Turbo Silence Protect. Jeho funkce ochrany před komáry obsahuje pouzdro s tabletami proti komárům. Zajišťuje také rozptýlení odpuzovacího efektu těchto produktů. Jako špičkový model celé řady

je také vybaven elektronickým ovládacím panelem, který lze od ventilátoru oddělit a používat jako dálkové ovládání.

Vyznačuje se tedy maximálním chladicím výkonem, minimální úrovní hlučnosti a díky praktickým funkcím vám umožní snít váš sen o dokonalé mexické siestě.

* Studie „Usage & Attitude“ vedená u 896 osob v Brazílii v listopadu 2011.

Tyto produktyBY VÁS MOHLY ZAJÍMAT