Vyberte si zastřihovač, který bude součástí vašeho každodenního života.

Někteří už na to přišli: vyznat se ve světě zastřihovačů není zrovna jednoduché. Rozhodujte se srdcem! Je to věc mužů

Jak si máte vybrat zastřihovač, který se stane součástí vašeho každodenního života, těch mdlých chvilek před zrcadlem (které už toho tolik vidělo) brzy po ránu a po probdělé noci? Není nutné panikařit. Dáme vám několik profesionálních rad, jenž vám pomohou rychle vybrat ideální zastřihovač, který vám vykouzlí na tváři tolik žádoucí vzhled...

Estetické otázky jsou u mužů čím dál složitější... Od jeskynních mužů až k metro-sexuálnímu šílenství, všude je prostor pro všechny možné styly. Dobře. Vlasy moderního muže je třeba zkrotit, ale není jasně dáno, do jaké míry.

  • 01_Choose_the_trimmer_hair.body.face_CZ.png
  • 02_Choose_the_trimmer_clean.look_CZ.png

Žolík v podobě víceúčelových zastřihovačů

A pro ty muže, kteří si chtějí zjednodušit život, nabízí Rowenta For Men 2, 3, nebo i 4 funkce v jediném zastřihovači.

Existují modely, které umí

  • vousy + vlasy

  • vousy + vlasy + tělo

  • vousy + vlasy + tělo + nosní a ušní chloupky

Seznamte se s produkty

pro každého vlastní zastřihovač

Prvotřídní elegance pro náročného muže?

Milujete preciznost a vyžadujete vždy prvotřídní výkon? Pak jsou pro vás ideální modely umožňující úpravu všech tělesných zón. Nejlépe zastřihovače s titanovou úpravou, odolné s dlouhodobě ostrým břitem a extrémní efektivitou.

Díky nastavitelnému vícepolohovému hřebenovému systému si ušetříte práci s výměnou nástavců. Je samozřejmostí, že poskytují velmi široký rozsah délky střihu.

Ležérní styl, neustále v pohybu

Úpravou vzhledu nechcete trávit hodně času. Potřebujete praktické a jednoduché řešení, na doma i pro volný čas. Břity z nerezové oceli s titanovou úpravou pro velmi precizní střih, který dlouho vydrží, systém umožňující rychlou výměnu hřebenových nástavců a možnost použití i ve vodě – to jsou modely Wet & Dry.

Pro vás jsou určeny modely specializované na konkrétní tělesnou zónu. Snadno se používají, jsou vybaveny funkcí Hair Vacuum, takže se nebudete muset starat o pořádek.

Módní vzhled precizního muže

Ať už vás láká vzhled 3 dny starého strniště, nebo pěstěný hipsterský plnovous, jistě vás nezklame speciální vysoce precizní zastřihovač vousů.

Bezdrátová alternativa vám spolu s dobrou výdrží baterie umožňuje naprostou svobodu pohybu a mobilní použití. A jestli je i design zastřihovače elegantní, tím lépe!