ROWENTA x KARL LAGERFELD Fén na vlasy Rowenta Express Style CV184LF0 černý

Fén na vlasy Rowenta Express Style CV184LF0 černý
Výkonné a snadné vysoušení kdekoli a kdykoli
Fén Rowenta x KARL LAGERFELD Express Style byl navržen tak, abyste mohli během chvilky vyrazit do světa ve své nejlepší formě. Energeticky úsporná technologie Effiwattů zajišťuje silné vysoušení s doplňkem v podobě koncentrátoru pro přesné vysoušení a 2 nastavení rychlosti/teploty umožňují snadnou kontrolu a přizpůsobení. Skládací rukojeť a zvláště lehký design vhodný na cesty zajišťuje jedinečné pohodlí a snadný styling den za dnem. Funkce duálního napětí umožňuje fén používat kdekoli na světě!

Referenční číslo : CV184LF0

*V porovnání s efektivitou fénů od stejného výrobce > 2000 W [2016-2021])

*V porovnání s efektivitou fénů od stejného výrobce > 2000 W [2016-2021])

Představujeme nový fén Express Style od značky Rowenta x KARL LAGERFELD

Potřebujete rychlý styling za krátký čas? V tom případě byl fén Express Style od značky Rowenta x KARL LAGERFELD vyroben přesně pro vás. Řada Express Style je navržena k poskytování rychlého a snadného stylingu a nabízí nekonečné možnosti pro každou náladu. Nyní můžete mít všechno: snadné vysoušení a styling, dokonalé výsledky během chvilky a uživatelsky vstřícnou úpravu vlasů pro všechny typy vlasů. Náš fén Express Style se snadno používá a nabízí silný proud vzduchu pro rychlé a snadné výsledky každý den - a to vše v kompaktním těle pro bezkonkurenční pohodlí.

Technické parametry / porovnání

VÝKON / NASTAVENÍ
Proud studeného vzduchu    
Povrch mřížky výstupu vzduchu Keratin & Shine  
Koncentrátor 1  
2  
Ergonomie / komfortní užívání
Typ motoru DC  
Sklopitelná rukojeť    
Kompaktní    
Závěsné poutko    
Ekologická úspora energie    
   
   
Technické specifikace
Voltage 110-127 / 220-240  V
Duální napětí    
Barva ČERNÁ  
   
   

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.