ROWENTA Fén na vlasy Rowenta Maestria Ultimate Experience

Fén na vlasy Rowenta Maestria Ultimate Experience
Zdokonalte své stylingové umění

Fén na vlasy Rowenta Maestria Ultimate Experience přináší kompletní výbavu pro zvýšení úrovně vašeho účesu díky pokročilé technologii a funkcím, které zajistí krásné a perfektně upravené vlasy. Tento prémiový fén na vlasy spojuje v sobě bezkartáčový nano motor se silným proudem vzduchu a extra tenkou 5mm hubicí pro precizní účesy, což usnadňuje styling.

Referenční číslo : CV9910F0

Fén Rowenta Ultimate Experience

Fén na vlasy Rowenta Ultimate Experience Maestria vám pomůže zdokonalit umění stylingu bez námahy díky technologii bezkartáčového nano motoru se silným proudem vzduchu a tenkým 5mm koncentrátorem, který soustředí proud vzduchu, a difuzérem pro objem, který vytváří výrazné vlny. Součástí je technologie ionizátoru pro hladké a zářivé vlasy, 9 kombinací rychlosti/teploty, vyjímatelná mřížka pro snadné čištění a proud studeného vzduchu pro dlouhou výdrž účesu.

Technické parametry / porovnání

Ionizátor    
Barva Bílá a měděná  
Voltage 220-240  V
Příkon 2000  W
Nastavení rychlosti 3  
Nastavení teploty 3  
Proud studeného vzduchu    
Koncentrátor 2  
Rozměr koncentrátoru 5  mm
Typ difuzéru Standardní  
   
Ergonomická rukojeť    
Odnímatelná zadní mřížka    
   
   
   
   
   
   
   

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.