ROWENTA FOR ELITE INFINI PRO CV8722D0 černo-růžová

INFINI PRO CV8722D0 černo-růžová
Fénování v profesionální kvalitě pro dokonalý lesk

Infini Pro je vysoce výkonný fén, který rychle a účinně dosahuje výsledků v profesionální kvalitě a spojuje odolný AC motor s výkonnou rychlostí proudu vzduchu až 120 km/h. Unikátní patentovaný povrch Keratin & Shine v kombinaci s generátorem iontů obohacuje vlasy o zářivý lesk. 

Referenční číslo : CV8722D0

ÚČINNÉ FÉNOVÁNÍ A DOKONALÝ LESK

Ultra rychlý fén Infini Pro dosahuje dokonalého vyfoukání u všech typů vlasů.

Díky spojení výkonné rychlosti a unikátního patentovaného povrchu Keratin & Shine jsou i barvené a namáhané vlasy lesklé a snadno upravitelné.

Celkem šest různých nastavení rychlosti a teploty zajistí ideální výsledky podle potřeb vašich vlasů a klasický difuzér dodá přirozený objem vlnitým vlasům.

8 mm úzký koncentrátor pro mimořádnou preciznost nabízí dokonalý styling a funkce chladného vzduchu výsledný účes dlouhodobě zafixuje.

S odolným fénem Infinipro získáte vždy vysoký výkon a profesionální kvalitu.

Technické parametry / porovnání

VÝKON / NASTAVENÍ
Příkon 2200  
2300  W
2200  
Není k dispozici
Rychlost vzduchu (km/h) 120  
200  
120  
Není k dispozici
Rozměr koncentrátoru 8*71  mm
Není k dispozici 6*69 mm & 8*71  mm
Není k dispozici
Nastavení teploty 3  
3  
3  
Není k dispozici
Nastavení rychlosti 2  
2  
2  
Není k dispozici
Proud studeného vzduchu    
   
   
Není k dispozici
Povrch mřížky výstupu vzduchu Keratin & Shine  
Keramika  
Keramika  
Není k dispozici
Koncentrátor 1  
2  
2  
Není k dispozici
Typ difuzéru Statický  
Není k dispozici Statický  
Není k dispozici
Diffuser    
Není k dispozici    
Není k dispozici
Ochrana vlasů
Ionizátor    
   
   
Není k dispozici
Ergonomie / komfortní užívání
Typ motoru AC  
AC  
AC  
DC  
Odnímatelná zadní mřížka    
   
   
Není k dispozici
Závěsné poutko    
   
   
Není k dispozici
Technické specifikace
Napětí 220-240  V
220-240  V
220-240   
220-230  V
Délka přívodního kabelu 1,8  m
2.5  m
1,8  m
Není k dispozici
Barva Černá & Růžová  
Black & copper  
Černá & Modrá  
Není k dispozici

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.