ROWENTA VOLUMIZER CV6135F0 BÍLÁ

VOLUMIZER CV6135F0 BÍLÁ
Poznejte nový 3D rozměr pro objemnější účes
Fén pro zvýšení objemu vlasů Rowenta Volumizer je inovativní stylingové řešení, které vlasům při foukání zajistí nádherný objem, vzhled a styl, za kterým se na ulici každý otočí. Zažijte trojí účinek systému 3D Volume Booster: Hybridní technologie pro až o 40 % vyšší průtok vzduchu*, který přizvedne kořínky, s 8mm koncentrátorem pro tvarování a difuzérem pro neuvěřitelný objem. Objevte bezkonkurenční vysoušeč vlasů doplněný řadou praktických funkcí.

Referenční číslo : CV6135F0

*Ve srovnání s řadou Powerline CV59 od stejného výrobce

Fén Rowenta Volumizer CV6135F0

Bezkonkurenční foukání, které pozvedne styling na zcela novou dimenzi: Fén Rowenta Volumizer přináší vysoušení vlasů s trojím účinkem díky silnému průtoku vzduchu, který přizvedne kořínky, zajistí tvarování a neuvěřitelný objem. Systém 3D Volume Booster s hybridní technologií nabízí výhody AC a DC motoru v jednom a přináší až o 40 % vyšší průtok vzduchu*, který dokáže bezkonkurenčně přizvednou vlasové kořínky. Koncentrátor o rozměru 8 mm při vysoušení tvaruje vlasy, zatímco difuzér propůjčuje vlasům přirozenou plnost, objem a zářivost. Výsledkem je účes s nádherným pozoruhodným objemem, a vysoušení vlasů, které vás nikdy nezklame. Vysoušecí výkon 2400 Effiwattů zajišťuje vysokou účinnost, zatímco nastavení pokročilé péče a ionizátor zanechávají vlasy hladké, poddajné a zářivě lesklé. Celé řešení doplňuje prvotřídní design kompaktního, lehkého a tichého fénu na vlasy, který pro vás každý den zajistí dokonalé výsledky.

Technické parametry / porovnání

VÝKON / NASTAVENÍ
Příkon 1800  W
Výkon 2400  Effiwatts
Rychlost vzduchu (km/h) 120  
Rozměr koncentrátoru 8  mm
Nastavení teploty 3  
Nastavení rychlosti 2  
Proud studeného vzduchu    
Koncentrátor 1  
Typ difuzéru Standardní  
   
Ochrana vlasů
Ionizátor    
Ergonomie / komfortní užívání
Odnímatelná zadní mřížka    
Závěsné poutko    
Ekologická úspora energie    
Technické specifikace
Voltage 230  V
Barva Bílá a rooibos  
Ostatní Stabilní proud chladného vzduchu  
   
   
   

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.