Bezbolestná epilace s dlouhodobým efektem se značkou Rowenta

Koupele, masáže... Rituály v oblasti krásy jsou synonymem chvíle uvolnění, mimořádného uklidnění a příjemných vůní.

Vždy ovšem existuje nějaká výjimka a tou je v tomto případě epilace. Nutno dodat, že v některých případech se nevýhody přitahují: je časově náročná, ne vždy účinná a ještě ke všemu bolestivá. Stručně řečeno, máte-li v plánu vydat se cestou odstraňování chloupků, chce to psychologickou přípravu a hodně času.

  • Painless_Epilation_59%_CZ.jpg
  • Painless_Epilation_depilation_CZ.jpg

Vyzkoušeli jsme již všemožné způsoby, jak se nežádoucích chloupků zbavit.

Existují techniky využívající vosk, med i cukr. I když jsou z obecného hlediska efektivní, vyžadují cvik a někdy dokonce i manuální zručnost. Použijete-li je příliš horké, popálíte si pokožku. Jsou-li moc vlažné, nesplní svoji funkci. A kromě toho pak musíte v každém případě odstraňovat jejich zbytky. A tady se dostávají ke slovu elektrické epilátory. Jsou praktické a snadno se používají a jejich účelem je zbavit se jednoduše nežádoucích chloupků. Pravdou zůstává, že odstranit chloupky bez bolesti nelze.

Ale to už neplatí. Rowenta využívá odlišné techniky, takže lze operaci „odstraňování chloupků“ udělat v naprostém klidu.

made in rowenta

V první řadě máme techniku Soft Extreme. Ta rafinovaně využívá vibrační panel Soft Sensation, který znecitlivuje pokožku předtím, než je vystavena zklidňujícímu proudu svěžího vzduchu. Tak pokožku obelstíme a poté ukonejšíme, a to vše pro naše vlastní dobro a pohodu.

Dalším zařízením je AquaPerfect Soft. To je založeno na poznatku, že pokožka je pod tekoucí vodou méně citlivá a poddajnější. Proto Rowenta vytvořila elektrický epilátor, který lze použít ve sprše i vaně. Epilace je tak nejen účinná, ale také téměř bezbolestná. A použití epilátoru pod vodou současně šetří váš čas. Svěží a odpočatá se poté můžete věnovat hydrataci pokožky a užívat si dlouhé dva až tři týdny bez chloupků.

Chcete-li dosáhnout opravdu dlouhodobého účinku epilace, měli byste zvolit epilátory využívající technologii intenzivního pulzního světla (IPL neboli Intense Pulse Light). Technologie se inspirovala pomocníky profesionálů v salónech krásy. Tyto epilátory nevyužívají miniaturní pinzety, ale světelný paprsek, který zacílí a odstraňuje chloupky přímo v koříncích.